Wpis z mikrobloga

Jednak 88 (przynajmniej na odcinku #gliwice #bytom ) to jest zloto :)

Wracamy z roboty, jedziemy za jakims takim dostawczakiem, niecale 80. Kumpel zmienia na lewy i bierze sie za wyprzedzanie.

W polowie manewru slysze sazniste "kfa mac" (gralem na telefonie i nie parzylem na droge). Pytam co jest to mowi - patrz na prawy. A tam taka sobie jedna kijanka pomyka jako druga przed tym dostawczakiem :P

Kumpel rzuca "no nic - teraz to trza bedzie grac pawiana".

Po chwili dao sie schowac na prawy i kijanka byla jedno auto przed nami.

To co sie odpierdzielalo to istne "szachy". Co chwila ktos jechal lewym i szybko rezygnowal jak widzial kijanke.

Wreszcie kijanka wbila na lewy i zaczyna przyspieszac. Jak juz byla na lewym to wyprzedzajacy inne samochody ja widzieli od razu i tyle z zabawy. Ale trafil sie jakis odwazny (albo niewtajemniczony) co se za nia polecial. Kilkaset metrow dalej juz stali razem na poboczu :)

Normalnie istny cyrk i szachy :) Ale byl ubaw jak sie widzialo reakcje kierowcow (tych co wiedzieli o co chodzi :P)
  • 8
@gorzki99: ciężko mi uwierzyć w głupote ludzi którzy tam jeszcze wpadają, nic tylko pogratulować policjantom strzyżenia jeleni, bo zawsze mogli sie ustawić za jakimś krzakiem albo egzekwowac te 110 na A1 ¯\_(ツ)_/¯
ciężko mi uwierzyć w głupote ludzi którzy tam jeszcze wpadają,


@bruuh: Nie zwrocilem uwagi na rejestracje. Mozliwe ze ktos "nietutejszy" i nie wiedzial na jakie auta ma uwazac :)
Na tym odcinku sa stale miejsca gdzie stoja + 3 (albo 4) auta jezdza. Nietrudno sie naumiec :)


@gorzki99: słuchaj, są różne sytuacje, na A4 na 110 też tylko 2 auta jeżdżą, a ja widząc światła BMW za sobą byłem pewny, że to nie niebiescy, bo przecież już za długo za mną jadą. Na każdego trafi prędzej czy później, a każdy kto przekracza powinien się z tym liczyć ;)
spodziewałem się historii w stylu coś co mi się przydarzyło jak koleś wyprzedzał jadąc ze mną na czołówkę ¯_(ツ)_


@jarqka: Ej taka historie mialelm raz (tylko ze w druga strone) i nie polecam :/

Tu chodzilo o pokazanie jakie fajne szachy, kombinacje, zdarzenia maja miejsce jak ktos obeznany w temacie zobaczy kijanke :)

Serio fajnie sie to oglada :) (wiedzac jak sie na 88 jezdzi normalnie - bez kijanki)