Wpis z mikrobloga

No i przyszła kryska na matyska.
Od 2 dni regularnie widac zakładane blokady. Mam nadzieję, ze to szerzej zakrojona akcja w całym mieście, a nie tylko okolice skmki na Przymorzu.
Odpowiadam od razu tym co beda ich bronić. Jest to ulica domkow 2/3rodzinnych, na kazdej posesji jest podwórko/garaż, a na jednym koncu ulicy jest ogromny parking przy skmce, zaś na drugim maly, ale zawsze pusty, platny parking. Za to przejście chodnikiem to prawdziwy slalom miedzy autami ktore zostawily pol metra, praktycznie zawsze trzeba zejsc w którymś momencie na ulice. O przejsciu z walizka/wozkiem mozna zapomniec, plyty chodnikowe sa calkowicie rozjeb@ne
#gdansk #samochodoza #stopcham #patologiazewsi #bekazpodludzi
bambaryua - No i przyszła kryska na matyska. 
Od 2 dni regularnie widac zakładane bl...

źródło: comment_1634822707RYn11cu2Hk9q3TBfVEpLaf.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
Zawsze mnie to zastanawia, pobudowali garaże, bramy, a parkują przed ogrodzeniem...


@zenon0800: proste, kolejne auta i szkoda Januszom np. zmniejszyć ogródek i zrobić drugie miejsce postojowe
no i jest niewielki odsetek Januszy, którym nie chce sie ciągle wjeżdżać i wyjeżdżać i "kręcić", po co jak można zostawić na chodniku pod domem gotowe do jazdy
  • Odpowiedz
@bambaryua: tak, mojej żonie notorycznie. A żeby było lepiej ostatnio nie ma już pogody, więc motocykl schowany i ja ją odbieram z Alechemii. I co? I mimo, że stałem prawidłowo, nikomu nie zawadzałem, to przyszedł jakiś jegomość i znowu mi oblał samochód, co zauważyłem dopiero dzisiaj. Na szczęście wiem już który to, więc następnym razem na pewno będziemy mieli okazję to sobie wytłumaczyć :).
  • Odpowiedz