Wpis z mikrobloga

Z racji uśmiercenia już drugiego czytnika w ciągu 5 lat, szukam nowego.

Moje wymagania są dość proste:
- współpraca z Legimi bezprzewodowo (wystarczy pobieranie książek z półki, nie muszę przeglądać katalogu na czytniku)
- współpraca z Kindle (mam trochę książek z Amazona i chciałbym móc je czytać na 1 czytniku, bez przesiadki na Kindle PW4)
- około 8 cali (raczej nie więcej i nie mniej, przyzwyczaiłem się do tej wielkości ekranu)
- regulacja podświetlenia ekranu, może być też zmiana temperatury, ale niekoniecznie
- możliwość dokupienia dopasowanego etui, żeby go lepiej zabezpieczyć
- budżet do około 1500 zł

Czy możecie coś polecić? Może @Cyfranek będzie mógł pomóc?
#czytniki #czytnikebook #ebookreader #czytajzwykopem #ksiazki
  • 9
@karkolomny_dziurkacz NIestety Oasis nie spełnia pierwszego wymagania, Legimi działa na nim tylko przez kabel i max 10 książek miesięcznie.

Pierwszy czytnik umarł 3-4 lata temu w samolocie, a drugi niedbale wrzuciłem wczoraj do torby zbierając się na szybko z pracy do domu.
Był bez pokrowca, więc ekran załatwiła przyciśnieta do niego ładowarka do telefonów albo etui na myszkę MX Master ()
@ali3en: Wszystkie warunki to chyba tylko jakiś tablet androidowy z doinstalowanymi aplikacjami mobilnymi Legimi i Kindle. Ale nie mam dobrych doświadczeń w tym względzie, więc trudno mi coś uczciwie polecić. Jakiś Onyx może?