Wpis z mikrobloga

Już w sumie sam nie wiem czy jestem #foliarze #covidianie czy jak ich tam zwał. Po prostu z gąszczu informacji płynie taka sieczka że nie wiem co o tym myśleć, nie neguje istnienia wirusa, ludzie umierają służba zdrowia leży i Kwiczy a js nie zaszczepiłem się między innymi dlatego że najzwyczajniej nie mam czasu i zawsze mi jakoś nie po drodze. Teraz to co miesza mi w głowie Izrael UK po spokojnych początkach z dużym wyszczepieniem wysyp przypadków, jakieś badania fake czy nie ,nie wiem, że szczepienia nie działają na deltę po kilku miesiącach. Znajomi którzy przy wódzie walili popite z jednej butli ( wiem ochyda ( ͡ ͜ʖ ͡)) z 5 osób nikt nie załapał tego od chorego .teraz dawki przypominające, szczepienie nie zwalnia z kwarantanny. Niech ktoś mi powie jak znaleźć tutaj złoty środek na pewno nie są te wszystkie rzeczy przez które mam takie dylematy. #covid19 #koronawirus a i zapomniałbym dodać mam nadzieję że skończy się jak z epidemia hiszpanki dwie trzy fale i przyjdzie w jakąś łagodną formę, bo z tego co pamiętam każdy wirus dąży do jak największej zaraźliwości przy jak najmniejszej śmiertelności nosiciela
  • 2