Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam jakis problem z ukladem pokarmowym, lekarka stwierdzila ze jelita są spowolnione czy coś takiego, no i mam (albo miałem) krew utajoną w kupsku. Powiedziała też że mam zaczerwieniony odbyt. Zleciła badanie ob i crp, morfologie, żelazo i drugi raz test na krew utajoną w kale (ale tym razem labolatoryjny).
Na razie mam wyniki tylko morfologii i OB, morfologia wszystko w (dolnej) granicy normy, oprócz neutrocytów które były lekko poniżej, (nie procentowo tylko chodzi o bodajże ich objętość). OB poniżej normy, wyszło 2 a czytałem że norma jest od 3. Warto zaznaczyć, że przepisała mi również doodbytniczą maść z kortyzonem, którą stosowałem cztery dni przed pobraniem krwi do badań. Kortyzon zmniejsza stan zapalny więc ten wynik ob mógł być przez to przekłamany. Mam nadzieje że źle to interpretuje a lekarka wszystko przemyślała i nie zrobiła błędu.

Czy zła dieta może być źródłem moich problemów?
Czy niskie ob wyklucza całkowicie większość nowotworów albo zmniejsza szanse na nie, tak przynajmniej w 90%?

#medycyna #zdrowie #rak #nowotwor #badania #choroby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61702abd820612000add872a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: co to za pytanie czy dieta może mieć wpływ, oczywiście że może mieć i MA wpływ przecież dieta to życie, jesteś tym co jesz, przez złą dietę możesz wpaść w choroby, możesz przedłużać stan chorobowy, możesz opóźnić albo w ogóle nie dopuścić do regeneracji albo wyleczenia organizmu złą dietą.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Z marszu zrób badanie markerów CEA i CA 19-9, bo są to markery nowotworowe jelita grubego, a skoro masz krew utajoną to powinieneś zrobić badania w tym kierunku. Ja sam miałem badania pod kątem nowotworu, bo miałem AFP (marker nowotworu wątroby i jąder) przekroczone 12 razy ponad normę i z miejsca wysłano mnie na drogę onkologiczną ze wszystkimi możliwymi badaniami. Po dwóch miesiącach okazało się, że nie ma żadnego podejrzenia