Wpis z mikrobloga

Będzie długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Słuchaj @daniel-zwierzynski myślałem, że szczyt kompromitacji już osiągnałeś. Byłem w błędzie i myliłem sie. I za to props dla ciebie, bo wciąż potrafisz zaskakiwać swoim publicznym upadlaniem sie.
To byl wstęp, a teraz do meritum. Ty naprawde nie ogarniasz, że owy Psychotrop chciał ewidentnie zrobić z ciebie beke oraz cie poniżyć i mu to wyszło lepiej niz sam zakladał? Otóż, kto normalny nagrywa propozycje solówy czy tam ustalenia odnośnie prania sie? To jasny materiał dla psów, aby uwalić potencjalnego fightera.
Apropo Psychotropa, typ jedzie na opinii, bo kiedyś porobiony dźgnął nożem jakiegoś innego menela podczas wspólnego kręcenia śmigła. Za to dostał wyrok. Od tamtego czasu kreuje sie na nieobliczalnego gangusa. Natomiast szczerbaty pro-złodziej rowerów Ryszard aka Szczena vel IQ70 poskładał go w minute.
Uważam, że gdyby zamiast ciebie to byl bezbek Ludwiczek, to odpowiedziałby: no dawaj brudasie lejemy sie tu i teraz. Po czym razem wybuchneliby śmiechem. Mogłeś wyjść z twarzą, ale ty jej nigdy nie miałeś. Jesteś tak kiepski życiowo, że Walduś mógłby cie uczyć na temat filozofii egzystencji. Twoje zachowanie na instastory było paniczne przed niczym, wręcz klasyczne obsranie zbroji przed niewidomym 1,60m efighterem, mianowicie Psychotropem.

Daniel jesteś dn3m.

#danielmagical #psychotrop #alkomaster #patostreamy #famemma
Pobierz kre-dens - Będzie długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Słuchaj @daniel-zwierzynski myślałem, że szczy...
źródło: comment_1634738482AY8VDX7xSLGGkMvr8UNt1t.jpg
  • 6