Wpis z mikrobloga

Prawdziwy Chad też woli zdalne.


@dsomgi00: chyba was posrało, każdy normalny człowiek wie że studia to przede wszystkim budowanie siatki znajomości i kontaktów, zwłaszcza jak ktoś nie ma znajomych o podobnych zainteresowaniach. Jak przebrniecie te studia bez poznania nikogo piwnicząc w domu to później będzie płacz że straciliście najlepsze lata życia i chlip teraz to nie ma gdzie ludzi poznawać.
@Bellissimo: Studiowałem 1 rok w kontakcie i 1.5 roku zdalnie i wole zdalne. Kogo miałem poznać to poznałem. A to robienie znajomości na studiach to wielkie wyolbrzymianie. Wiem z doświadczenia, że kończąc szkołę/studia każdy rozchodzi się w swoją stronę, z 10% może pracuje w zawodzie, a o ponad połowie z mojego roku nawet nie będę pamiętał jak się nazywali. Może z jedną/dwoma osobami będę utrzymywał kontakt. Po za tym mi kontakty
chyba was posrało, każdy normalny człowiek wie że studia to przede wszystkim budowanie siatki znajomości i kontaktów, zwłaszcza jak ktoś nie ma znajomych o podobnych zainteresowaniach. Jak przebrniecie te studia bez poznania nikogo piwnicząc w domu to później będzie płacz że straciliście najlepsze lata życia i chlip teraz to nie ma gdzie ludzi poznawać.


@Bellissimo: dlaczego wypisujesz takie bzdury?
@dsomgi00 nie mówię że masz tam szukać przyjaciół (chociaż sporo ludzi z mojego roku się trzyma do dziś, ja z nimi nie mam kontaktu), ale studia są dobrym podłożem na poznanie ludzi z twojej, w końcu przyszłej, branży. Z którymi możliwe że będziesz pracował albo się mijał. Jak ktoś planuje zrobić karierę to znacznie ułatwia.