Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał doświadczenia ze zdobyciem Finasterydu (myślę specificznie o Finasterze) wyłącznie przez internet?
Bez wizyt u dermatologa lub lekarza rodzinnego.
Z tego co widzę są strony jak medicept, zdalnaprzychodnia które niby moga je wystawić ale sam nie korzystałem (ale chcę) i zastanawiam się czy wystarczy na nich zgłosić zapotrzebowanie, zapłacić , a oni po prostu dadzą mi papierek z którym pójdę do apteki i będę mógł kupić sobie lek.
Czy może być tak że po prostu wyślę im kase a oni nie dadzą mi recepty i jestem tylko w dupie.
Ostatnio włosy spadają ze mnie jak liście na jesień i nie wytrzymam tego dłużej, już biorę witaminki wszystkie i zdrowo się odżywiam
#lysienie #zakola #finasteryd
  • 4
  • Odpowiedz
@Loginmniezabija: w zeszłą sobotę właśnie dostałem receptę od takiej stronki erecept.pl i nie było żadnego problemu z 3 opakowaniami. Mimo wszystko polecam przed braniem zrobić sobie badania typu poziom dht, testosteron, dheas i zobaczyć czy to na pewno dht odpowiada za łysienie a nie np łojotokowe zapalenie skóry głowy. Co do samego fina jeśli już zdecydujesz się brać to polecam zacząć od 0,5 mg czyli pół tabletki - możliwie zmniejszy
  • Odpowiedz