Wpis z mikrobloga

@morsi: ale was boli to psg XD może gra nie powala, ale mają w lidze 27/30 pkt możliwych i w lm 7/9 pkt możliwych a niektorzy z was, pisza jakby ten paryż grał najwiekszą #!$%@? w europie.
  • Odpowiedz
@kubarg: Boli mnie wielkie PSG. Cały pies jest tutaj pogrzebany właśnie, że mają jedną z droższych kadr na świecie. Messiego, Neymara, Mbappe, Verattiego, Di Marie, a grają kompletny badziew. Ja bym bardzo chciał obejrzeć jakąś ładną grę z ich strony, bo nic do klubu nie mam, ale #!$%@? mnie stosunek cena/jakość w tym zespole. Chciałbym, żeby trafił tam inny trener i to ogarnął lepiej, bo Pochettino mnie niczym nie przekonuje.
  • Odpowiedz
@morsi: Czytałem gdzieś ploty, że Pochettino się pyta zawodników o wybór taktyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście może pytać o sugestie, a dziennikarze przerobili to na brak pomysłu na grę. Ja w sumie lubię ligę francuską i oglądam ją często i faktycznie odkąd przyszedł tam Poch to grają piach straszny i nawet to mówią osoby, które kibicują PSG. Z jednej strony poprawili się mentalnie w tym sezonie
  • Odpowiedz