Wpis z mikrobloga

@pam_param: Przecież ona jest już dawno wystalkowana i ma 1000 zaproszeń na insta od widzów. Jest w miare znaną szachistką i komentowała też turnieje na transmisjach online. Normalnie gadała z chatem, ale wstydzi sie pokazywać. Kret tam sobie drineczki popija bo ma hotel all-inclusive i różne głupie pomysły mu przychodzą do głowy, ale to dlatego, że się stara bo wie, że pierwsze streamy po powrocie to taka szansa na odkupienie swoich
@chlopak_z_blokow: Ale na #!$%@? z tą borderką cokolwiek robić? Nie oglądam twitcha dla jakiś toksyków.

Potem dostaniesz bana na krzywy ryj na jej czacie, a modzi będą się chwalić na DC jak to banują polaczków, co wielkiego świata nie widzieli ( jak prawda jest taka, że bez Rudeckiego ona by miała 50 widzów max ). Pomijam już nawet fakt to jak raz zaczęła płakać dla donejtów ( I to ma być
@pam_param: Ja to rozumiem i nie musisz mi tłumaczyć, że ona jest #!$%@? bo sam jej nie lubię, ale tu nie chodzi o nią tylko o pozbycie się łatki oszusta. Wiesz jak specyficzni są widzowie twitcha i oni mu będą to cały czas wypominać dopóki tego nie zrealizuje, a w obecnej sytuacji może tam pojechać ze swoją dziewczyną i wcale się z tą borderką nie spotykać i będzie mieć odhaczone. Jakieś
@sumex: teraz siedzi z kretem na streamie na kamerce, a na insta jej nie stalkowałem, ale na yt na shotach ludzie pisali że nick tarno17


@sumex: na tagu się przewija jakiś klip gdzie komentowała turniej