Wpis z mikrobloga

Negowanie Holokaustu to nie jest ogół światopoglądu, a Holokaust sam w sobie to wydarzenie historyczne mało istotne w kontekście dzisiejszej polityki. Stonetoss to baza za:


@RzutKamieniem: Aha, czyli typ spoko, po prostu neguje Holokaust. A w sumie to ten Holokaust taki mało ważny, kto by się tym przejmował.

-postawę anty-imigracyjną
  • Odpowiedz
@bastek66: I gdzie tu sugestia, że każdy ksiądz to p-----l? Przecież wiadomo, że każdy ma problem nie z ogółem księży, tylko ukrywaniem i tuszowaniem - Ty też to oczywiście wiesz, tylko zgrywasz głupka ;)
  • Odpowiedz
Udowodniłem ci że lubisz taki humor ale tylko jeśli uderza w grupy których ty nie lubisz.


@bastek66: A miałeś udowodnić, że sugeruję, że każdy ksiądz to p-----l. Coś nie pykło!

Pogódź się z tym że można się śmiać ze wszystkiego.


Jasne, że można. Śmiać się z czegoś bez zamiarów obrażenia =/= wyśmiewać i obrażać.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Tak samo jak ty nie udowodnisz że stonetoss jest nazistą. Nie znajdziesz jakiegokolwiek żyda któregoby zabił( ͡° ͜ʖ ͡°)
A gdzie się znajduje linia je oddzielająca?
  • Odpowiedz
Stonetoss potrafi skrytykować pomarańczowego szabesgoja czego większość lewicy nie potrafi ze swoimi idolami.


@bastek66: Wow, co za straszna i dobitna krytyka! To neguje wszystkie te wychwalające komiksy o nim.
  • Odpowiedz
@rzep:
1. Tak. Podaj mi jeden powód, dla którego powinienem definiować swoje poglądy na podstawie holokaustu i jaki wpłw ma on na dzisiejszą debatę. Czy może jesteś jakimś żydowskim etnocentrykiem i uważasz, że wszystko się wokół tego kręci?
2. Co z tego? Nie będę odrzucał pożądnych poglądów, bo hipotetyczny nazista z drugiej strony świata może je popierać. Globalizm, teoria krytyczna, postmodernizm i masowa imigracja to rak i nie mam zamiaru
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: Zawsze mnie zaskakuje jakim trzeba być głąbem, żeby będąc Polakiem, bronić Stonetossa. Jeszcze rozumiem że redneck (ale taki raczej z gatunku głupszych) może łyknąć negowanie holokaustu, zwłaszcza jak jest zamknięty w bańce informacyjnej, bo obozy koncentracyjne to dla niego coś egzotycznego i odległego.

Ale w sytuacji gdy jesteś obywatelem kraju, który na własnej skórze odczuł nazistowski terror, łykać propagandę typa, który neguje istnienie holokaustu i nie czuć dysonansu, to
  • Odpowiedz
1. Tak. Podaj mi jeden powód, dla którego powinienem definiować swoje poglądy na podstawie holokaustu i jaki wpłw ma on na dzisiejszą debatę. Czy może jesteś jakimś żydowskim etnocentrykiem i uważasz, że wszystko się wokół tego kręci?


@RzutKamieniem: Powód jest bardzo prosty - negują go neonaziści, którzy stają się wybielić Hitlera i III Rzeszę.

Tak samo jak ktoś negujący to, że ziemia jest okrągła, jest debilem. Nie ma potrzeby zagłębiania się dalej w jego
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: Negowanie holokaustu to takie hehe żarciki. Zawsze zastanawiałem się jak konserwa może nisko upaść, próbując usprawiedliwiać swojego idola. Uświadamiasz mnie, że bardzo nisko.
  • Odpowiedz
@rzep:
1. Czy jeżeli fizyk wymyśliłby źródło energii, które odciążyłoby ludzkość z konieczności użytkowania paliw kopalnych, ale także publicznie negował holokaust to ma się rozumieć adwokowałbyś o odrzucenie jego wynlazaków w imię zachowania poziomu debaty w środowisku naukowym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Argumentum ad Hitlerum. Miliony osób na świecie jest alterglobalistami (od cholery z nich notabene to są komuniści) i nie są nazistami, a żeby krytykować tezy o niekończącej się potrzebie dekonstrukcji struktur społecznych w imię progresu nie trzeba być muh nazistą. Wystarczy nie być kretynem. Nie jesteś wstanie nawet podważyć poglądu, więc po prostu przypisujesz mu negatywne cechy.

To jest klasyczna taktyka lewicy, która stara się zdominować przestrzeń politycznej debaty poprzez siłę wstydu. Nie powinieneś popierać globalizmu, bo jest to racjonalny pogląd, który wpisuje się w twoje ramy ideowe. Nieee, powinieneś popierać globalizm, bo jakiś nazista na drugim końcu świata może
  • Odpowiedz