Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dioxyna: Nie wiem kim jest ta cała Staśko ale najwyraźniej nie jest na tyle głupia żeby uważać że jak kupi jakiegoś burgera z tak ogromnej korporacji, to tamci w ogóle zauważą zwiększony przychód, który z kolei będzie wsparciem działalności ów korporacji.

A promocja jak promocja, jak rozumiem happening ma zniechęcać do jedzenia mięsa (nie oglądałem go, bo nie interesuje mnie weganizm ani Staśko)
No to jeżeli osoba mięsożerna która nie lubi
@dioxyna: Obejrzałem cały film ()

wyrzucić to jedzenie do śmieci.


Staśko powiedziała, że ktoś inny to zje, więc zastosowała bezczelny clickbait xD Ale żarcie nadal kupiła, więc wspiera opresyjną wobec zwierząt korporację.

A sam film jest jeszcze gorszy, prawie 15 minut bóldupienia o to, że Mata reklamuje korporację i daje zły przykład dzieciom promując takie żarcie. Dzięki za taki materiał z samego rana, nie muszę już pić
Te 3 kotlety , powtarzam 3 kotletyyy odbiły już swój ślad w środowisku, warto by było , by ktoś je zjadł a nie zmarnował. To jest totalna hipokryzja.


@dioxyna: w ogóle oglądałeś to? Czy po prostu na potrzeby hehehehe beka z lewakuw idiotuw manipulujesz dla paru plusików? XDDD Tak czy siak polecam włączyć filmik od 4:20
@dioxyna: A to jedzenie nie jest czasem zapakowane?
Czyli jak i to okazało się głupotą na potrzeby twojej nieudolnej manipulacji to teraz się będziesz przyczepiał że jedzenie było na podłodze? brniesz w to widzę strasznie XDDDD