Wpis z mikrobloga

@bad_motherfucker Zapewne chodzi mu o aktualizację do Androida 11, są jakieś pogłoski, że telefon trochę wolniej działa. Jednak dla mnie to logiczne - starszy model, nowszy system, nic w tym dziwnego.

Ja OnePlusa 6 też mam, natomiast od czasu kiedy mam 8 Pro go nie używałem.
  • Odpowiedz
@bad_motherfucker Exynosy do S20 nie były najlepszym wyborem. Od S21 są jak najbardziej ok do rozważenia - temperatura, wydajność i bateria są niemal identyczne jak w Snapdragonie.

Za niedługo pojawi się wersja FE ze Snapdragonem, jednak nie w takiej cenie. Tak jak napisałem, OnePlus 9 Pro bądź S21 w promocji. Nad tymi pomyśl.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bad_motherfucker: Tylko nie bierz Mi 11. Ja tak zrobiłem, żałuję. Przesiadłem się z OP6, z chęcią bym do niego wrócił, tam wszystko było intuicyjne, żadnego problemu z systemem, tutaj nawet problem z działaniem trybu nocnego (czarnobiałe zdjęcia wyświetlają się w negatywie). Podejrzewam, że podobne problemy dotyczą wszystkich nowych telefonów Xiaomi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: Kiedy była aktualizacja OP6? Oddałem swojego bratu, ale nie pamiętam czy już był po aktualizacji. Ja nie zauważyłem spadku wydajności, brat też o niczym takim nie informował, u mnie był tylko problem z żywotnością baterii, tak to śmigał jak nowy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herato: o, mój ulubiony argument sadowników: działa. Co prawda jak dotąd żaden nie porwał się na wytłumaczenie rozmówcy, co nie działa w androidzie, ale chyba możemy wierzyć, skoro tak często jest powtarzany. To co tam działa na tym ajfonie? Albo co trzeba dokupić, żeby podstawowe apki działały?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grav1: na iosie masz koszmarne UX i beznadziejna aplikacje. Na androidzie brzydotę googla zastępujesz jakimś launcherem, wyłączasz animacje i niczym się nie przejmujesz. Od dwóch lat mam S10e z bieda-exynosem. Żadnych zacięć, apki otwierają się szybciej niż na najnowszym ajfonie. W gry nie gram
  • Odpowiedz
Jest tu ktoś od #pixel #pixel4a i może wypowiedzieć się o działaniu systemu po dłuższym czasie?

Biorę pod uwagę również pixel 6


@bad_motherfucker: Uwierz, nie ma drugiego takiego, który sprawuje się tak dobrze po dłuższym czasie. Moja stara 3 (korzystałem z niej dwa lata, a teraz odpalam okazjonalnie, żeby zobaczyć co tam nowego w Androidzie) działa jak po wyjęciu z pudełka. Troje znajomych z mojego polecenia
  • Odpowiedz
brzydotę googla zastępujesz jakimś launcherem


@kindu: Przecież Ty nie doświadczasz "brzydoty googla" tylko brzydotę samsunga. Czysty android, przy tym co oferuje samsung, to dzieło sztuki.
  • Odpowiedz