Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem dofinansowanie 29 000 zł na serwer obliczeniowy (koparkę kryptowalut) z Urzędu pracy. W kosztorysie wniosku napisanym przez jedną firmę z OLX mam do kupienia 4x RTX 3070 (a reszta kasy na na płytę główną, zasilacz, RAM itp.). Krótka piłka - kto poleci firmę która złoży mi taki serwer? Potrzebuję tylko Faktury VAT jako dowóz zakupu całego serwera. I najlepiej żeby zamknąć się w maksymalnie 60 dniach, ponieważ taki mam czas na wydanie środków (a wolałbym od ręki kupić nawet gotowy jeśli w dobrej cenie).

#kryptowaluty #bitcoin #gielda #dofinansowanie #pieniadze #nieruchomosci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616d7e60820612000add37f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 39
  • Odpowiedz
co?

Jak można dostać hajs na koparkę krypto walut z urzędu pracy? Że niby jaka działalność?

To jest fejk? Jesteś na tyle ogarnięty że ktoś Ci to klepnął a nie wiesz jak z tego złożyć koparkę?

Jestem powodowany wyłącznie ciekawością. Nie oceniam.


@Official: xD przecież tysiące ludzi tak kupuje koparki. Poczytaj sobie w google. Jak jesteś przekręciarzem i znasz się na prawie to na tych całych dofinansowaniach możesz się szybko dorobić
  • Odpowiedz
  • 2
Ale marnowanie kasy, kto to klepie takie biznesplany, 30 tys zł, za 4 karty wycenione przez producenta na 2 tys zł za sztuke.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie żebym Cię krytykował bo skoro udało CI się wyciągnąć na to kasę z urzędu to jesteś gość. Ale urzędnicy to debile xD jak niby ma to ułatwić jakikolwiek biznes? Przecież to się nie opłaca kompletnie. Tzn jak będziesz miał koparki za darmo to się opłaci. Może jeszcze prąd kradziony to już w ogóle. Kup gotowego antminera. W ten cenie coś znajdziesz.
  • Odpowiedz
cieszę się że debile sami się oznaczają używając takiego języka xD


@CamusVevo: jesteś wyjątkowym prostakiem!
nie widzisz nic niestosownego w nazywaniu innych debilami podczas gdy atakowany odpowie dokładnie takim samym językiem czujesz się dotknięty.

bez cienia wątpliwości właśnie tak mogę cię nazwać - jesteś hipokrytą!
  • Odpowiedz
MętnaFranca: Witam wszystkich , wlasnie teraz ubiegam sie o dofinansowanie na taka koparke , sam posiadam bardzo niskie koszta energii elektrycznej wiec pomysl w 100% ma prawo wypalic jesli ktos posiada business plan z wnioskiem do porownania albo tez zaczyna dzialac badz dostal juz dofinansowanie prosze o kontakt rutkowskikonrad485@gmail.com dziekuje I pozdrawiam

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz