Wpis z mikrobloga

@kaven_: O co właściwie ci chodzi z tym Matczakiem? Serio on coś takiego złego zrobił, czy po prostu go nie lubisz i teraz szukasz czegokolwiek, do czego można się przyczepić? Bo w sumie nie wiem kiedyście dołaczyli do razemków z krucjatą przeciw libkom, a tutaj robienie z niego Janusza na podstawie tej wypoweidzi to już duża nadinterpretacja. Buca z wywalonym ego w kosmos, to bym się jeszcze zgodził ( ͡
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Matczak to zwykła konserwa, która zatrzymała się w latach ’90 i powtarza jakieś bzdury o potrzebie za*****nia na 2 etaty żeby osiągnąć sukces. No, a memy sobie wrzucam, bo niektórzy tutaj śmiesznie to przeżywają (kult jednostki jak u kuców), plus moim zdaniem są bardzo zabawne.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Matczak miał czelność powiedzieć, że musiał dawać z siebie więcej niż 8h pracy i się rozwijać, żeby być w miejscu gdzie jest i że obecna młoda lewica nie byłaby gotowa pracować 16h żeby osiągnąć sukces, a dzbany biorą to jako 16h dzień pracy u niego, bo zrozumienie jego słów to chyba zbyt wiele ¯\_(ツ)_/¯ a dodatkowy rozwój to dla nich chyba obca rzecz, bo przecież można wcisnąć przycisk w
  • Odpowiedz
@TenTypZez po prostu kryptokomuchy nie potrafią czytać i nie są w stanie pojąć, że jeżeli chcesz być w czymś najlepszy to musisz #!$%@?ć albo mieć niesamowity talent/szczęście. A ze Matczak nie miał szczęścia ani talentu to musiał #!$%@?ć. I przy okazji stwierdził że sojowcy nie są gotowi żeby #!$%@?ć

A kaven z jakiejś niezrozumiałej dla mnie przyczyny odczytał to jako pochwałę 16h dnia pracy. Nie wiem jak mam to skomentować
  • Odpowiedz
Matczak to zwykła konserwa, która zatrzymała się w latach ’90 i powtarza jakieś bzdury o potrzebie za*****nia na 2 etaty żeby osiągnąć sukces.


@kaven_: No zdaje się, że powiedział o swoich doświadczeniach. No i w sumie nieprawdą to jest, że na ogół trzeba pracować dużo, aby faktycznie osiągnąć sukces pokroju bycia w czołówce swojej branży? Przecież zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie pracował ciężej. Przecież z pewnością też widziałeś, że
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: Nie trzeba się od razu od komuchów wyzywać, trzymajmy ten minimalny poziom chociaż. No mi ta wymiana zdań na twitterze przypominała właśnie wykopowe dyskusje - jedna osoba bardzo chce zdominować drugą w rozmowie, więc szuka chwytów, do których można się przyczepić. A że dla lewicy libek to gorszy wróg, niż pisowiec obecnie, no to na Matczaka trzeba było coś znaleźć. A że ten ma ego jak Wałęsa, to wiadomo
  • Odpowiedz
No i w sumie nieprawdą to jest, że na ogół trzeba pracować dużo, aby faktycznie osiągnąć sukces pokroju bycia w czołówce swojej branży?

@TenTypZez no według niego nie. Według niego świat trzeba tak zorganizować, żeby każdy etatowiec był najlepszy. Powiedziałbym nawet - żeby każdy pracując 8h został Stachanowcem!
  • Odpowiedz