Wpis z mikrobloga

Uważa że to jest ok i normalne by pracować 16g dziennie w zawodzie prawnika


@Mirrak: Co zdanie to nowe urojenie. To jakaś nowa jednostka chorobowa chyba.

Uważa że to jest
  • Odpowiedz
dosłownie piszę o zapieprzaniu


@Mirrak: no tak, zamiast robienia kawy trzeba pracować. JAK ON ŚMIE WYMAGAĆ PRACY XD. LITERALNIE LESEFERYZM I PRACA DZIECI W FABRYKACH I LEOPOLD DRUGI W KONGO XD
  • Odpowiedz
I samokształcenie można robić w pracy w trakcie 8 godzin


@Mirrak: powodzenia w tej twojej fabryce jeżeli chcesz sobie czytać książki prawnicze w godzinach pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da się, naprawdę. Hałas czy maszyna której musisz pilnować ci nie przeszkodzi. NIC NEI STANIE NA DRODZE ROZWOJOWI KOMUSZKA :3
  • Odpowiedz
Nie. Stwierdza, ze sojowcy nie są w stanie tego dokonać i nie są na to gotowi. I ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Azaajaszz: Nie, nigdzie czegoś takiego nie stwierdza. Czemu kłamiesz?

,,Nie. Stwierdza, że czasami taka praca jest konieczna jeżeli
  • Odpowiedz
niestety, trzeba zapieprzac, żeby pan matczak mógł wychować patobananowca, umowa o pracę, zestaw maty na godzinę brutto, nie wiem czy w związku z tym pan reflektuje


@szalony_kundel_lenina: no tak. bo praca na samego siebie już się we łbie prostaka nie mieści. To wcale nie jest tak, że to co robisz po 8h robisz dla siebie. To już twoje pojmowanie przekracza. Chociaż tyle, że od razu nam się pan przedstawił XD
  • Odpowiedz
C NEI STANIE NA DRODZE ROZWOJOWI KOMUSZKA :3


@Azaajaszz: Ja #!$%@?, ale dzban xd.
Jesteś jedną z tych osób, które w XIX wieku zachęcały by do pracy dzieci bo nie potrafiłbyś sobie wyobrazić świata w którym dziecko może zajmować się zabawą i nauką a nie zapieprzać w robocie xd.
  • Odpowiedz
Kto mówi o pracy w fabryce?

@Mirrak: po tym co piszesz uznałem, że innej opcji nie widzisz. I że jedyne z czym ci się kojarzy praca pozaetatowa to praca na czarno na taśmie po skończeniu zmiany.

Btw.

I samokształcenie można robić w pracy w trakcie
  • Odpowiedz
Jesteś jedną z tych osób, które w XIX wieku zachęcały by do pracy dzieci


@Mirrak: urojenia.

To ty jestes jedną z tych osób, które mówią że to system jest be a nie że im się nie chce.
  • Odpowiedz
nie odpowiedziałeś na moje pytanie


@Mirrak: bo wysrywasz 20 postów na sekundę z czego jeden jest większym urojeniem od drugiego. Nie nadążam odpowiadać bo w przewieństwie do Ciebie jestem trochę zajęty.
  • Odpowiedz
czemu usprawiedliwiasz taką społeczną patologię?


@Mirrak: Rozwój po godzinach pracy jest społeczną patologią? Ty jesteś normalny?

jestem trochę zajęty


No tak, jestem trochę zajęty dlatego odpowiadam przez pewien czas, nie mogę wysrywać posta za postem jak ty to robisz.
  • Odpowiedz
No tak, jestem trochę zajęty dlatego odpowiadam przez pewien czas, nie mogę wysrywać posta za postem jak ty to robisz.


@Azaajaszz: gdybyś naprawdę był zajęty to bys pracował a nie pisał na wykopie, więc xd.
  • Odpowiedz