Wpis z mikrobloga

Panowie ja powiem tak. Mamy 18 października 2021 roku, kilka godzin po derbowym, hitowym , arcyważnym dla mojego bliskiego znajomego Czesława Michniewicza meczu ekstraklasy przeciwko Lechowi Poznań prowadzonym przez również mojego bliskiego znajomego z różnych eventów, spotkań Macieja Skorży. Panowie...ja chciałbym zapytać, hmm...gdzie był w tym czasie selekcjoner naszej kadry narodowej PAOLO SOŁSO? . PANOWIE...i Ty Michale, zapytam jeszcze raz. Stawiam te pytanie rozumiejąc powagę sytuacji. Gdzie był selekcjoner polskiej kadry PAOLO SOŁSO? Wyleciał w tym czasie na mecz angielskiej PREMIERSZIP by oglądać jednego zawodnika, który ponoć aspiruje do polskiej kadry, chodzi oczywiście o niejakiego MATIEGO KESZA. Panowie naprawdę...czy naprawdę uważamy tutaj wszyscy obecni że polska myśl szkoleniowa to takie dno że mając do wyboru dwie CZOŁOWE drużyny polskiej ekstraklasy, posiadające liczne trofea zdobyte na rodzimym podwórku, bogatą historię, mające wspaniałe epizody w europejskich pucharach jak chociażby zwycięstwo w 2008 roku Lecha Poznań z Austrią Wiedeń 4:2 czy zwycięski remis Legii z Realem Madryt 3:3... Drodzy widzowie, zwracam się także do was...czy chcecie by tak lekceważony był polski futbol? Jestem naprawdę zniesmaczony, bez odbioru.
#kanalsportowy #mecz #pilkanozna #reprezentacja
Pobierz Kadet20 - Panowie ja powiem tak. Mamy 18 października 2021 roku, kilka godzin po derb...
źródło: comment_1634553449FkVlgCiTkOaMpHNmzRmWbT.jpg
  • 5
@Kadet20: Nie ma takiej opcji, żeby Borek powiedział kilka zdań bez wyliczanki typu: on ma jakość, mental, świadomość. Twoim tekście jedyna wyliczanka to "wspaniałe epizody w europejskich pucharach". Ale wyliczanka Borka to co najmniej trzy rzeczy, a u Ciebie są tylko dwie