Wpis z mikrobloga

Elo, dostałem cynk że na Lulua jednak za bardzo nie wpadają promki na Kerosene, więc z racji tego że kres dobrych warunków na OLX jest bliski postanowiłem nie świrować i zamówić Kerosene Follow po obecnej cenie czyli 590 zł. W związku z czym ogłaszam rozbiórkę

Kerosene Follow - 5,9zł / ml
Piękny kawowy zapach. Otwiera się kawą czarną, aromatem który mnie kojarzy się z wsadzeniem nosa do metalowej puszki z mieloną kawą, a potem idzie w nuty korzenne i kawę piernikową. Dla miłośników kawy i gourmandów - TOP

Szkło 2,5 zł. Mam do odlania 30 ml (odlewam od 5 ml) oraz gotowy dekant 10 ml z ubytkiem 2 globali (tego puszczę za 60 zł)

Do tego można dobrać jakiś gotowy dekancik (szkło w cenie):
- Kerosene Unknown Pleasures - 5 ml minus global - 30 zł
- Nishane Ani - na oko około 3 ml (raczej ciut więcej, ale niech stracę) - 23 zł
- Nishane Fan Your Flames - 5 ml minus global - 50 zł
- MDCI L’Homme Aux Gants - 5 ml minus global - 33 zł

No i jest też flakon Axe Dark Temptation jakby ktoś szukał taniego czekoladowego słodziaka do sklepu albo na siłkę. Ok 95 ml za 38 zł.

Wysyłka OLX 1 zł lub paczkomat 15 zł, odbiór osobisty Gdańsk.
Pierwszeństwo przy zamówieniach będą miały osoby dobierające coś z listy.
#rozbiorka #stragan #perfumy
  • 23
@duzyalf: normalnie bym powiedział że to rozbiórka i dekanty są tylko do dobrania do rozbiórki, ale tego MDCI już chcę się pozbyć dobrych kilka miesięcy, więc zrobię wyjątek xD
@dr_love: tak tak, wszyscy do których pisałem PW są zapisani

Jak będziesz sie pozbywał flakonu to daj znać

@malani: sugerowanie xD po to robię rozbiórkę żeby mieć flakon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja czekam na black friday. Może dadzą jakieś 10% off na Kerosene tym razem

no mógłbym niby poczekać, ale oszczędnośc dla rozbierających wtedy będzie żadna bo zapłacą więcej za przesyłkę, więc dla 6 złotych