Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 232
Wiecie, że za równy miesiąc NFS Underground będzie miał już 18 lat?

Ja się pytam gdzie ten czas tak zleciał. Pamiętam jakby to było wczoraj, gdy ojciec mi to kupił a ostatecznie graliśmy całym osiedlem na jednym kompie na różnych profilach.

Nie zapomnę momentu, gdy stary odblokował turbo i wrzucił do civica, opowiadał wszystkim przez dobry tydzień xD

Piękne czasy

#gry #nostalgia
bruhh - Wiecie, że za równy miesiąc NFS Underground będzie miał już 18 lat?

Ja się p...

źródło: comment_1634535677M3VG2wqCQpS2dLOim9p1uz.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@bruhh: No jestem, ale u mnie z grami to odkąd skończyłem liceum to szło powoli. Z nowości które ostatnio ograłem to seria Mass Effect, pierwsza część Dead Space i teraz zaczynam Saints Row 3. Nie żadne remastery, żeby nie było;) Ale tak właśnie do NFS:MW byłem na bieżąco i teraz mnie trochę zaskoczyły daty wydania tych gier.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@toodrunktofuck: ja do carbona byłem na bieżąco, potem przestałem grać, wpadło zainteresowanie świnkami ( ͡° ͜ʖ ͡°), więcej nauki, przeprowadzka za granicę, praca itd. Obecnie nadrabiam starsze gry również jak ty. Co do daty, ja też się zdziwiłem że ug to 2003 rok. Pomyśleć, że to już 18 lat od momentu tych fajnych wspomnień. Czas #!$%@?.
  • Odpowiedz
ta gra miała swój sens i hype właśnie te 20 lat temu, dzisiaj to już zabytek.


@bruhh: Też tak uważam. NFS:U wpisał się idealnie w "ekosystem" tamtych czasów, w pewną ogólną estetykę, która wtedy rządziła. To tatuaże-tribale, koszule z płomieniem, żel na włosach i samoopalacz. To "cukierkowy" Windows XP, skórki do Winampa, modyfikacje pierwszych komórek. To w końcu właśnie premiera drugiej części "Szybkich i wściekłych", gdzie w tuningu króluje karbon, neon,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SP_Alfa_Kilo: to ciekawe zjawisko, że wtedy takie rzeczy były pożądane, popularne i to był status bycia kimś. Obecnie jakby ktoś takie auto zobaczył na ulicy to by się zaśmiał, że kicz w cholerę. Jak chodziłem do gimnazjum w za dużych ciuchach (bo mi było tak wygodnie, zawsze wolałem dres niz coś innego) to się śmiali, że wyglądam jakbym #!$%@? z czerwonego krzyża. Dziś moda jest taka że każdy wychodzi na dwór
  • Odpowiedz
@bruhh: Odpaliłem znowu i nudy jak wuj
Tuning?
Praktycznie nie istnieje poza gotowymi pakietami, a tak to sobie grinduj na jakieś winyle czy upgrade zawieszenia który ci je polepsza o 3%

Postacie?
Chyba nie istnieją poza Junkmanem

Historia? (wiem, historia w grze wyścigowej)
Nie istnieje, poza bądź najlepszy na wszystkich listach (tak, wiem że to samo było MW)

Gejmplej?

Samochody nie mają masy i prowadzą się jak w jakimś outrunie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xan-kreigor: no tak, wszystko co piszesz to racja z perspektywy czasu, lecz na tamten moment gra urywała głowę możliwościami jakie oferowała. Tak samo za 20 lat powiemy że FH4 to shit.
  • Odpowiedz
Jak chodziłem do gimnazjum w za dużych ciuchach (bo mi było tak wygodnie, zawsze wolałem dres niz coś innego) to się śmiali, że wyglądam jakbym #!$%@? z czerwonego krzyża.


@bruhh: Widzisz, a u mnie w gimbazie już (albo jeszcze) się nie śmiali, bo praktycznie wszyscy latali w prawilnym dresiwie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie pamiętam jedynie, co z czego wyewolułowało - czy dres ze stylu skejtowskiego (szerokie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SP_Alfa_Kilo: nie no ja się nie ubierałem jak jakiś skejter totalny ale bardzo w tym kierunku, jak masz 14 lat to rap to najlepsze co cię w życiu spotkało xD potem mi minęło. Z resztą po dziś dzień wolę luźniejsze ciuchy, życie jest za krótkie żeby cisnąć się w bawełnie
  • Odpowiedz