Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #prawojazdy #niemcy

Pytanie mam mirki xD bardzo niedługo mam egzamin, i nie umiem parkować xD bo instruktor tego że mną nie robił w godzinach lekcyjnych, i teraz we wtorek mam ostatnie 2-3 godziny i potem egzamin, da się nauczyć wszystkich typów parkowania w 2-3 godziny lekcyjne? XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EvineX watpie, módl się o spoko egzaminatora i że Cię nie uwalił na parkowaniu, ja miałam to samo lipa z parkowaniem u mnie była na szczęście miałam wjazd przodem wyjazd tyłem miałam dużo miejsca aby wykonać ten manewr, jakoś się udało i egzamin zdany ;D powodzenia ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EvineX: Pamiętaj żeby parkować powoli i dokładnie. To nie łuk, nie musi być płynnie. Masz prawo się zatrzymać, masz prawo do korekty (tylko musisz to wyraźnie zasygnalizować, jeśli będziesz od początku robić z korektą to jeszcze przed rozpoczęciem manewru). Parkowanie pod skosem czy prostopadłe naprawdę szybko można opanować jeśli masz już wyczucie auta. Równoległe wymaga nieco praktyki, ale jak je wyczujesz to już pójdzie z górki. Sam dzisiaj robiłem równoległe,
  • Odpowiedz