Wpis z mikrobloga

Słownik p0lko-polski
Męski- co najmniej 185 cm wzrostu, umięśniony.

Lekki zarys mięśni- sylwetka jak u Cristiano Ronaldo

Zaradny- ma mieszkanie po starych, samochód i pracę co najmniej 15 k netto miesięcznie

Nie szukam ons- wybawiłam się już na wielu bhutazach, więc średniacy mnie nie interesują. Oczywiście dla czada oddam się cała bez mrugnięcia okiem.

Jestem po przejściach- mam trójkę kaszojadow, każde z innym mężczyzną i żaden z nich nie płaci alimentów.

Szukam stałej relacji- Szukam betabankomatu do utrzymywania mnie jak i moich bombelkuw. (Nie dotyczy Czadów).

Uwielbiam czytać książki- jakieś romansidła i gównoksiazki typu 50 twarzy Greya XDDDDD

Uwielbiam podróżować- nigdy w życiu nie wydałam ani grosza na podróże, wszędzie gdzie byłam na wycieczkach to dzięki moim sponsorom- Oskarkom lub Beciakom. Raz byłam na wakacjach w Katarze, gdzie jadłam wiadomo co za kasę arabskich szejków.

Nie piszę pierwsza- (nie dotyczy Czadów)

Jeśli już dałeś like, to napisz- p0lka zdaje sobie sprawę z upływającego terminu przydatności jej ciała i zaczyna usilnie szukać chociaż jakiegoś Mirka 5/10, bo 500+ i zasiłki z mopsu nie wystarczają już na cotygodniowe robienie hybryd u paznokci i Winstony niebieskie. Przydałby się jakiś beciak.

Mam chłopaka, a tu na Tinderze szukam jedynie przyjaciół- Złapałam normika, ale on jest jakiś taki nudny. Ja potrzebuję się wyszaleć w życiu. Szukam CZADA albo jakiegoś bogatego Oskarka.

#przegryw #p0lka #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow
KRZYSZTOFDZONGUN - Słownik p0lko-polski
Męski- co najmniej 185 cm wzrostu, umięśnion...

źródło: comment_1634469869JMENQrxB5SgGwHsUJxavDx.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@Smietnik112: Masz prawo do własnej opinii dokładnie tak samo jak ja, więc nie nazywajmy tego mądrościami, bo pewnie oboje piszemy tezy przez pryzmat własnych doświadczeń (lub doświadczeń naszych znajomych). Tylko ja zwyczajnie uważam, że wasza opinia na temat kobiet jest mocno krzywdząca. Jeśli Cię to interesuje to nie popieram używania obraźliwych słów w kierunku tak samo kobiet, jak i facetów. Sama nigdy nikogo nie nazwałam tutaj (ani nigdzie indziej) nieudacznikiem,
  • Odpowiedz
@MrN00ne: Skoro tak uważasz to jest to Twój wybór, ja nie mam nic więcej do dodania. Zostańmy przy tym, że wszystkie jesteśmy złe, brzydkie, ale mimo to mamy cudowne życie, bo zawsze wyrwiemy jakiegoś chada bankomata, który spełni każdą naszą zachciankę. Nas kobiet problemy nie dotyczą, wszystko przychodzi nam łatwo i całe szczęście - każda z nas jest leniwa, chce tylko leżeć i pachnieć. Tylko w tym wszystkim tych biednych
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: Gdzie dopatrzyłeś się tutaj bólu dupy? Powstał w pierwszym wpisie słownik, ja zrobiłam swój dla kontrastu, aby niektórzy zobaczyli też inną perspektywę. A cała reszta dyskusji to odpowiedzi na wpisy osób, które kierowały je bezpośrednio do mnie. Nawet nie odniosłam się bezpośrednio do pierwszego wpisu i nie zanegowałam go, bo wiem, że takie zachowania i podejście są spotykane. I szczerze mówiąc jest mi obojętne, czy uznasz, że post jest
  • Odpowiedz
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN żyjesz w zakłamanej rzeczywistości i jesteś przesiąkniętym blackpillowym #!$%@?, niestety tak jak piszesz rzeczywistość nie wygląda i starasz się tu przedstawić poszczególne przypadki (lub domysły) jako to był to standard wśród ludzkich zachowań. Niestety jak wyjdziesz ze swojej piwnicy okazuję się że rzeczywistość jest zupełnie inna.
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: Każdy był odpowiedzią na wpis skierowany do mnie. W odróżnieniu od Ciebie zamiast oceniać innych po dwóch zdaniach, wolę sobie podyskutować i wymienić się kulturalnie poglądami, stąd komenty dość długie. Przysrałeś się z nijakiej racji tylko po to, aby wylać swoje frustracje. I kto tu ma ból dupy i jaki jest zatem Twój obraz? ;-) Daj mnie na czarną i problem z głowy skoro tak bardzo razi Cię to,
  • Odpowiedz
Ok, kobiety w wielu przypadkach mogą chcieć wysokiego faceta, ale to nie oznacza, że WSZYSTKIE t


@aniol_nie_kobieta: kurła, to zabrzmiało tak jakby większość pożądały wysokiego(WYSOKIEGO, nie wyższego) i to by było praktycznie na pierwszym miejscu jeśli chodzi o poszukiwanie partnera, tak jest?
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Może tak zabrzmiało, bo czasami ciężko przez literki przekazać dokładnie, co ma się na myśli ;-) To zdanie dotyczyło całej odbywającej się tutaj od dawna dyskusji na temat wzrostu. Biorąc pod uwagę niektóre screeny z wypowiedziami kobiet można wnioskować, że chcą one wysokiego faceta (nie wyższego, bo celują w konkretnie określony "metraż"). Gdyby chodziło tylko o faceta wyższego to teoretycznie nie powinno być problemu, bo wtedy niższe kobiety parowałyby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aniol_nie_kobieta: hmm miałem różową podobnego wzrostu, teraz się spotykam z różowymi to.im raczej nie przeszkadza, chyba mój wzrost.

Ale z ciekawości jak wpisałem sobie 193 cm wzrostu to albo mi się wydaje ale nagle więcej par.

I najśmieszniejsze jest to że większość z tych polubień to od różowych poniżej 160 Xd
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Czyli Twój wpis można śmiało podsumować słowami: różowa różowej nierówna ;-) Na prawdę są w życiu ważniejsze cechy niż wzrost. Przykład z mojego życia: mój facet jest niższy o jakieś 5-6 cm, nawet nie wiem dokładnie ile, bo go nie mierzę. Czy to coś zmienia? Poza tym, że czasem ludzie o IQ kromki chleba dziwnie się na nas patrzą, totalnie NIC. Możliwe, że par masz więcej, bo na apkach
  • Odpowiedz
Szok? Dla mnie nie. Tym bardziej, że kobiety mają równie dużo przykrych doświadczeń z mężczyznami i to niezależnie od wzrostu ;-)


@aniol_nie_kobieta Tylko że to my musimy robić pierwszy krok i jesteśmy ciągle odrzucani. Gdyby przeciętnie wyglądająca kobieta podeszła do losowych 100 facetów na ulicy i próbowała ich poderwać, to pewnie z 90 by się umówiła. Natomiast przeciętnie wyglądający mężczyzna podchodząc do 100 losowych kobiet, nie umówi się nawet z 10.
  • Odpowiedz
Niektóre oczekują tego, aby był normalny i nie zachowywał się jak prostak i to jest dla nich wystarczające.


@aniol_nie_kobieta tylko, że jeśli nie jest przystojny, to nikogo nie obchodzi, jak się zachowuje, bo kobiety nawet rozmawiać z nim nie chcą.
  • Odpowiedz
Gdyby chodziło tylko o faceta wyższego to teoretycznie nie powinno być problemu, bo wtedy niższe kobiety parowałyby się z niskimi facetami i wszyscy byliby zadowoleni ;-)


@aniol_nie_kobieta no właśnie nie, bo te niższe często mają jeszcze większe wymagania w kwestii wzrostu. O ile wysoka kobieta czasami zainteresuje się niższym facetem (bo trudno znaleźć wyższego), o tyle niższa nie chce mężczyzny nieco wyższego, tylko min. 185. Oczywiście nie zawsze.
  • Odpowiedz