Wpis z mikrobloga

Słownik p0lko-polski
Męski- co najmniej 185 cm wzrostu, umięśniony.

Lekki zarys mięśni- sylwetka jak u Cristiano Ronaldo

Zaradny- ma mieszkanie po starych, samochód i pracę co najmniej 15 k netto miesięcznie

Nie szukam ons- wybawiłam się już na wielu bhutazach, więc średniacy mnie nie interesują. Oczywiście dla czada oddam się cała bez mrugnięcia okiem.

Jestem po przejściach- mam trójkę kaszojadow, każde z innym mężczyzną i żaden z nich nie płaci alimentów.

Szukam stałej relacji- Szukam betabankomatu do utrzymywania mnie jak i moich bombelkuw. (Nie dotyczy Czadów).

Uwielbiam czytać książki- jakieś romansidła i gównoksiazki typu 50 twarzy Greya XDDDDD

Uwielbiam podróżować- nigdy w życiu nie wydałam ani grosza na podróże, wszędzie gdzie byłam na wycieczkach to dzięki moim sponsorom- Oskarkom lub Beciakom. Raz byłam na wakacjach w Katarze, gdzie jadłam wiadomo co za kasę arabskich szejków.

Nie piszę pierwsza- (nie dotyczy Czadów)

Jeśli już dałeś like, to napisz- p0lka zdaje sobie sprawę z upływającego terminu przydatności jej ciała i zaczyna usilnie szukać chociaż jakiegoś Mirka 5/10, bo 500+ i zasiłki z mopsu nie wystarczają już na cotygodniowe robienie hybryd u paznokci i Winstony niebieskie. Przydałby się jakiś beciak.

Mam chłopaka, a tu na Tinderze szukam jedynie przyjaciół- Złapałam normika, ale on jest jakiś taki nudny. Ja potrzebuję się wyszaleć w życiu. Szukam CZADA albo jakiegoś bogatego Oskarka.

#przegryw #p0lka #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow
KRZYSZTOFDZONGUN - Słownik p0lko-polski
Męski- co najmniej 185 cm wzrostu, umięśnion...

źródło: comment_1634469869JMENQrxB5SgGwHsUJxavDx.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@aniol_nie_kobieta:

Wy tworzycie słowniki przez pryzmat lasek z Tindera,

Nie prawda, nie wszyscy. Jest coś takiego jak życie poza TINDEREM. A sam mam doświadczenie w temacie spotkań z kobietami które oceniały mnie z góry i wrzucały do wspominanej przez ciebie "szufladki"
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: Wyśmiałeś dwa pierwsze cytaty, więc wyjaśnię. Normalne jest, że nie da się być z kim, kto nam się nie podoba, ale jeśli ktoś ocenia drugą stronę tylko przez pryzmat jednego czynnika wizualnego to oznacza, że ma płytkie myślenie. Dotyczy to zarówno kobiet i facetów i takie jest moje zdanie :-) Dlaczego? Bo "podoba" dla każdego oznacza co innego i nie odnosi się jedynie do wyglądu, ponieważ nie da się
  • Odpowiedz
@Smietnik112: Dokładnie, nie wszyscy, dlatego do swojego pierwszego wpisu dodałam informację z gwiazdką, że nie dotyczy to wszystkich. Jeśli chodzi o niemiłe doświadczenia, wierzę, że je masz, chyba każdy takie ma. Tylko problem polega na tym, że Wam się wydaje, że faceci nie robią nic złego, nie zachowują się prymitywnie, a złe baby skreślają ich tylko dlatego, że nie mają wzrostu lub wyglądu chada. To jest mocna nadinterpretacja. I teraz
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: Totalnie się z Tobą nie zgadzam. Nie znam wymienianych przez Ciebie osób, nie wiem, jak zachowują się w stosunku do innych, ale stwierdzenie, że nie mają partnerek, bo są niscy dla mnie osobiście jest czystą abstrakcją i usilnym dorabianiem argumentów do pasującej teorii.

To dlaczego ktoś jest w toksycznym związku - temat rzeka i książkę można o tym napisać. Tylko widzisz, procentowo tych kobiet w stosunku do wszystkich istniejących
  • Odpowiedz
@aniol_nie_kobieta:

 znam wymienianych przez Ciebie osób, nie wiem, jak zachowują się w stosunku do innych, ale stwierdzenie, że nie mają partnerek, bo są niscy dla mnie osobiście jest czystą abstrakcją i usilnym dorabianiem argumentów do pasującej teorii.


To poczytaj moje ostatnie wpisy ze skrinami z rozmów:)
  • Odpowiedz
ale stwierdzenie, że nie mają partnerek, bo są niscy dla mnie osobiście jest czystą abstrakcją i usilnym dorabianiem argumentów do pasującej teorii.


@aniol_nie_kobieta zachecam do przeczytania wpisow @wilhelm99

Tym bardziej, że kobiety mają równie dużo przykrych doświadczeń z mężczyznami i to niezależnie od wzrostu


A zaleznie od np wagi na którą mają wpływ ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Poczytam ;-)

@przegryw162cm Obawiam się, że nie o wagę chodziło, a np. o to, że nie miały ochoty być paniami na jedną noc, a jeden lub drugi "miły pan" nie raczył poinformować, że tego właśnie oczekuje i "delikatnie" próbował zakłamać rzeczywistość. Oczywiście to tylko jeden przykład, ale takich, które mijały się z prawdą mogłabym wymienić pewnie kilkadziesiąt.
  • Odpowiedz
że nie miały ochoty być paniami na jedną noc, a jeden lub drugi "miły pan" nie raczył poinformować, że tego właśnie oczekuje i "delikatnie" próbował zakłamać rzeczywistość. Oczywiście to tylko jeden przykład, ale takich, które mijały się z prawdą mogłabym wymienić pewnie kilkadziesiąt.


@aniol_nie_kobieta tu sie zgadzam ze faceci chca glownie seksu ale Twoje znajome powinny jasno od razu zadeklarowac ze np seks tylko po slubie i szybko by takich absztyfikantow
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: Możliwe, że jest to jakaś metoda. Tylko czasem ciężko się pozbyć kogoś namolnego. Niektórzy mimo jasnej deklaracji, że ktoś nie jest zainteresowany jednorazową akcją, będzie wypisywał elaboraty o tym co, jak, gdzie i kiedy by Ci zrobił. A jak go zablokujesz to założy kolejne konto tylko po to, aby znów wysłać Ci opis tej "cudownej" nocy. Po kilku rozmowach można mieć dość, ale widzisz - chyba warto wierzyć, że
  • Odpowiedz
@EastWestEast: > @przegryw162cm: To nie chodzi o kwestię wagi (bycia grubym), a o to, że twierdzicie, że tylko takie jedno wymaganie stawiacie. Prawda jest taka, że macie oczekiwania, jak każdy inny (i nic w tym złego) co do twarzy, włosów, ogólnie ciała. Tylko nie mówiąc o tym głośno, chcecie usilnie robić z siebie tych lepszych i przy okazji dyskredytować wszystkie kobiety, które ośmieliły się mieć jakiekolwiek preferencje. Dlatego jak widzisz - nie napisałam niczego niezgodnego z prawdą. A czepiając się liczb to widać po zdjęciach, które tu wklejacie. Wystarczy, że jakaś delikwentka nie jest chuda, ma normalną figurę to w komentach dostaję metkę: "ulanej lochy". Tutaj nie chodzi o to, że ktoś może schudnąć. Chodzi o to, żeby nie udawać kogoś, kim się nie jest. Gdybyście pisali otwarcie: "Chcemy ładną kobietę, z uroczą twarzą, szczupłą" i przy okazji nie najeżdżali na kobiety, które piszą, że chcą "wysokiego, szczupłego faceta" to wszystko byłoby w porządku. W innym przypadku są to podwójne standardy i czysta hipokryzja.


@aniol_nie_kobieta: jakie oczekiwania? Mnie serio nie obchodzi, czy kobieta jest blondynką, ruda, czy czarna, jedynie jakaś ultra niebieskowłosa lub różowowłosa alternatywka mnie odrzuca, ale każda kobieta z naturalnym kolorem włosów mi się podoba. Co do ciała jedyne wymaganie to bycie w zdrowej wadze, bliżej środka lub tej niższej granicy zdrowej wagi, niż nadwagi. Wielkość cycków/dupy nie ma mnie jakiegoś większego znaczenia, nawet niektóre deski mi się podobały.

Problem w tym, że wy dawno przesunęłyście granicę "normalnej", dla was jak laska ma 20kg nadwagi i się jej wylewa z brzucha to jest "normalna waga". Nie, nie jest i widać to najbardziej po ulanej twarzy i "polskich policzkach", gdzie tłuszcz zasłania całą kość i nie ma ostrej szczęki i żuchwa jest szersza niż linia
P.....c - > @EastWestEast: > @przegryw162cm: To nie chodzi o kwestię wagi (bycia grub...

źródło: comment_16344810022N1nkFOQKlCeTJKRfFrJr4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Sprawdziłam Twoje wpisy i przyznam, że inteligentnie wyjaśniłeś dziewczynę. Mogłeś jej jeszcze dopisać, że nie prosisz jej o zostanie Twoją żoną, więc tekst z tym, że "coś jest nie tak" był mocno nie na miejscu. Nie jest dla mnie nowością, że takie rzeczy się zdarzają, chociaż skoro przyznała, że rozmawiało się fajnie to jest to mega dziwne moim zdaniem. Ale to jeszcze nie oznacza, że nikogo sobie nie znajdziesz
  • Odpowiedz
@aniol_nie_kobieta: typowe
- masz 15 lat, to nic że inni mają dziewczyny a ty nie, masz jeszcze czas. Miłość sama przyjdzie, nie bądź desperatem, skup się na rozwoju siebie, praca, pasje
- masz 20 lat, to nic że inni mają dziewczyny a ty nie, masz jeszcze czas. Miłość sama przyjdzie, nie bądź desperatem, skup się na rozwoju siebie, praca, pasje
- masz 25 lat, to nic że inni mają dziewczyny a ty nie, masz jeszcze czas. Miłość sama przyjdzie, nie bądź desperatem, skup się na rozwoju siebie, praca, pasje
- masz 27 lat, to nic że inni mają dziewczyny a ty nie, masz jeszcze czas. Miłość sama przyjdzie, nie bądź desperatem, skup się na rozwoju siebie, praca, pasje
- masz 30 lat, co ty przegrywie robiłeś incelu przez całe życie, myślałeś, że dziewczyna sama się znajdzie? Skupiłeś się tylko na pracy i pasjach, a pajacowałeś odpowiednio, zabawiałeś polki, używałeś tindera, chodziłeś po klubach? No nie, a teraz to już za późno incelu, pogódź się z samotnością, trzeba było zagadywać i pajacować jak miałeś
P.....c - @aniolniekobieta: typowe
- masz 15 lat, to nic że inni mają dziewczyny a t...

źródło: comment_1634481623HrzIGhfp5wpk3Tkf0nrw3i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Skoro mnie oznaczyłeś to pozwól, że najpierw objaśnię Ci czym dla mnie jest zdrowa waga (dotyczy kobiet i facetów). Zdrowa waga to taka, która mieści się w granicy prawidłowego BMI - niezależnie, czy w górnej, czy w dolnej. Każda waga poniżej oraz powyżej granicy oznaczonej w nim jako "waga prawidłowa" nie jest zdrowa. Dlatego jeśli mogę Cię o to prosić - nie generalizuj, bo 20 kg nadwagi jest chorobą
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Możemy się tak przekrzykiwać, co jest typowe, a co nie. Widzisz, ja jestem 30+, więc wg waszej oceny nadaję się tylko do zezłomowania ;-) Co prawda jestem zajęta, ale różnie w życiu może być i jakby doszło do rozstania to usłyszałabym, że teraz to ja szukam bankomatu, bo wyszalałam się za młodu. Nikt nie zapytałby mnie, czemu jestem sama tylko od razu postawiłby tezę popartą setką wymyślonych dowodów ku
  • Odpowiedz
@aniol_nie_kobieta: Przy wzroście 170... waga 65kg to jest ulaniec, chociaż może nie... Zależy jeszcze od budowy góry ale przeważnie taka jest #!$%@? na boki w tali i wygląda jak przydeptana gruszka.
Ale ch0j z tą wagą... Postawmy sprawę jasno KOBIETA ma zawsze 1 wymóg (facet musi być wyższy od niej) tym bardziej kiedy różowa lata na gwoździu (szpilki) później dochodzi masa innych wymogów które przecięty kowalski nie sprosta przez to
  • Odpowiedz
@MrN00ne: dokładnie, przy wzroście 170 to powinna ważyć z 55-60 kg max, wtedy by wyglądała dobrze. A i to że jest powiedzmy górna granica BMI, gdzie dziewczyna jest zdrowa to nie oznacza, że będzie w niej wyglądać dobrze. Tak samo facet w górnej granicy BMI jeżeli nie ma mięśni, to też nie wygląda dobrze, bo w górnej, zdrowej granicy mieści się już lekki ulany brzuch i tłuszcz na udach.

Każdy
  • Odpowiedz
@MrN00ne: Ulaniec? To dziwne, bo w prawidłowym BMI się mieści, no ale jeśli ktoś szuka modelki (a ma oczywiście do tego prawo) to potem wydaje mu się, że jak kobieta nie wygląda idealnie to jest ulana. To tak jakby powiedzieć, że ulany jest każdy facet, który nie ma sześciopaka na brzuchu, a on wcale nie musi być gruby, jedynie niewyrzeźbiony. Niektórzy to za dużo insta się naoglądali i myślą, że
  • Odpowiedz
@aniol_nie_kobieta: > Możemy się tak przekrzykiwać, co jest typowe, a co nie. Widzisz, ja jestem 30+, więc wg waszej oceny nadaję się tylko do zezłomowania ;-) Co prawda jestem zajęta, ale różnie w życiu może być i jakby doszło do rozstania to usłyszałabym, że teraz to ja szukam bankomatu, bo wyszalałam się za młodu. Nikt nie zapytałby mnie, czemu jestem sama tylko od razu postawiłby tezę popartą setką wymyślonych dowodów
  • Odpowiedz
@aniol_nie_kobieta:

Niektóre oczekują tego, aby był normalny i nie zachowywał się jak prostak i to jest dla nich wystarczające

Hahahaha, kobieto tyle razy już słyszałem takie gadanie że w ogóle mnie nie dziwi to co piszesz, wszystkie macie to samo w głowie TO SAMO! Ta sama gadka, no jakbym był znowu na randce... Hahaha a później ghostowanie i tydzień później widzę ją z patusem z tatuażem na pół mordy (a sama wcześniej mi gadała że tatuaże ją brzydzą) Ehhh idzcie wszystkie sie spakujcie na taczke i zjedzcie bez trzymanki z górki. Zysk, na to patrzą kobiety KA$A i sie opłaca

Sami siebie niszczycie przez generalizowanie i niedopuszczenie do siebie myśli, że nie wszyscy są identyczni i mają
  • Odpowiedz