Wpis z mikrobloga

Żaden podryw nie istnieje jeśli się, kobiecie nie spodobacie tekstami charakterem nic nie zrobicie nie dostaniecie nawet szansy żeby rozpocząć te wasze sztuczki PUA wiem po sobie pisałem z laskami z FB takie 6 7 /10 gadka się kleiła bo nie widziały mojego zdj po wysłaniu dostawałem ghosting lub laski stawały się chłodne pozostaje wiązanie się z mniej atrakcyjnymi laskami choć te też mają wymagania chcą Chada więc pozostaje migracja do Azji tam prędzej coś znajdziecie niż tu.
#blackpill #tinder #p0lka
  • 19
@helios123: piszesz do każdej laski w twojej okolice lub 30 km wysyłasz te samą wiadomość kopiuj wklej ja używam jednej sprawdzonej Hej widząc twój profil nasuwa mi się pewna myśl laska odpisze zaciekawiona jaka? i np że uśmiechasz się na tym zdj jak smerf który zobaczył pape smerfa patrzysz jak reaguje piszesz ze spodobała ci się chcesz poznać zazwyczaj napisze to miłe dziękuję lub prawdopodobne nie jest zaintresowana lub ma chłopaka.
@Bolostolo: ni #!$%@? choć większość lasek odpisywało ale po dniu 2 dniach laski przestały odpisywać a na chęć spotkania dostawałem wymijające odpowiedzi nie wiem choć było kilka okazji do zaruchania ale nie dziewice przeruchane laski.
@Geralt678: >wiem ale ci Spermiarze piszą reguły Hej A masz jakams lepsza metodę? bo na zwykle Hej co tam nie odpisują.

Jeśli one nie napiszą pierwsze, to nie ma co zawracać głowy pisaniem - żaden podryw czy zaczepka nie zadziała, jeśli dziewczynie się nie podobasz, a wyraźnym sygnałem że tak jest są właśnie takie rozterki - "jak napisać do dziewczyny..."? Odpowiem ci - jakoś chady piszą byle jak - a wiesz
@Geralt678: jeśli nie jesteś chadem.... to daj sobie spokój z pisaniem - nawet największy pasztet 1/10 ma co najmniej 10 zabawiaczy-pisarzy online. Chcesz tracić czas? To go trać na pisanie. Masz za dużą konkurencję - to już lepiej zaczepiać w klubach - od razu widzisz czy ma ciebie w dupie czy nie XD