Wpis z mikrobloga

W sklepie czy w autobusie wszyscy zaszczepieni dalej posłusznie chodzą w kagańcach na mordach, tymczasem ja, niezaszczepiony szur żyję sobie normalnie jak przed plandemią bez żadnych obostrzeń. Ta segregacja sanitarna nie miała być czasem na odwrót?
#koronawirus #bekazcovidian
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smyl:

Jak mógłbyś cofnąć czas to wolałbyś kaganiec, lockdown i brak covidu, czy wolność i chorobę?


Siedzieć pół roku zamknięty w domu jak szczur, czy pokaszleć przez tydzień i żyć jak wolny człowiek? No faktycznie ciężki wybór xD
  • Odpowiedz
@Tallahasee: dlaczego wy tak romantyzujecie to nie noszenie masek? Ja jestem zaszczepiony i maskę zakładam tylko jak ktoś mnie o to poprosi i tyle. A robię to dlatego, żeby mieć święty spokój. Nie robie z siebie jakiegoś wojownika o wolność. Trochę beka z was antyszczpionkowców i antymaseczkowców XD
  • Odpowiedz
@Tallahasee: oczywiście, że nie. Właśnie o to mi chodzi, czy dla ciebie nie noszenie maski jest tym samym co odmawianie jedzenia gówna? Przykładowo: wchodzę na szybkie zakupy do biedronki (oczywiście bez maski), biorę czteropak i paczkę laysów. W kolejce do kasy, kasjerka prosi mnie żebym założył maskę, mówię jej, że nie ma problemu i ją zakładam. Według ciebie jakby kasjerka kazała mi w kolejce do kasy zjeść g---o to też
  • Odpowiedz
@SkonczonyChlop: nie, nie mieli bo to żaden problem. Widzę, że mózg masz wyprany porządnie i za wszelką cenę nie dopuszczasz do siebie myśli, że jest pełno ludzi, którym maseczki nie przeszkadzają, a nawet wolą w nich chodzić.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: no to chodz w masce . Ja jej nie nosze i nigdy nie zaloze oswiecona osobo. Smieje sie z noszenia masek zeby odreagowac, bo uwierz ale mialem juz tyle akcji z agresywnymi kowidianami, a nigdy nie bylem do nich nawet nie mily i nigdy nie zaczynalem, ze chociaz z memów moge sie posmiac, bo wszedxie w sklepie z glosnikow by myc rece po sraniu, bilbordy, propaganda. To moze wykop.pl
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: zreszta sluchaj bo ja juz musze isc - zrob test i wrzuc cos co wydmiewa mnie a sam sie posmieje chetnie, a jak cos mnie dotknie i poczuje sie urazony to bd wiedxial ze cos nie tak ze mna i we mnie problem, bo branie na serio jakis glupich wpisow jedt nie ok
  • Odpowiedz