Wpis z mikrobloga

Ten cały #lockdown i #koronawirus bolał ale dało się przeżyć mieszkając w małej wsi gdzie nic nie ma, poza tym przyjąłem #szczepienia kiedy tylko mogłem. Drogie paliwo boli ale mając mały samochód i nie jeżdżąc dużo portfel wytrzymuje. Ceny energii bolą ale mam od cholery swojego lasu i węgiel z tamtego roku więc da się przeżyć. Akcyza na #epapierosy bardzo zabolała ale jakoś dało się przyzwyczaić. #inflacja klepie po portfelu równo ale że jem bardzo tanio i mam własny #ogrod itp. jakoś się daje rade. Jak dziś czytam o podwyżce #akcyza na #alkohol w tym #piwo to mniej krew zalewa... Chyba po to do k.... nędzy mam wyższą minimalną żeby móc więcej i lepszego alko kupić a nie mniej + do tego wyższa akcyza na zwykłe fajki gdzie teraz już ich cena to jakiś żart.. Nie mam znajomego bimbrownika ani winiarza a sam w domu nie zrobię bo rodzina się nie zgodzi więc będzie bida... Jakim cudem ludzie zgadzają się na to? Branża piwna? Branża spirytusowa? Wyborcy #pis ? #!$%@? złodziejstwo!!! #bekazpisu #polityka #pijzwykopem #polska #zalesie #wino
Pobierz snorli12 - Ten cały #lockdown i #koronawirus bolał ale dało się przeżyć mieszkając w ...
źródło: comment_1634385286QRjnowAlLZxRe6uqi9g9jP.jpg