Wpis z mikrobloga

Takie male #chwalesie moje schudnięcia 3 lata temu. Zrzucone 30kg w rok, 120->90kg. Zacząłem od #bieganie po 1km w tempie 7min, po roku 10km w tempie 4:12min/km. Srednio w ciągu roku wyszło 11km na trening 4x w tygodniu. Później dorzucilem trochę rower, a na silowni bylem z 5 razy i to jednak nie dla mnie, zbyt statycznie. Zawołam jeszcze #przegryw bo w tym wszystkim pomagał pijany stary, który cisnął ze mnie beke i wyzywał i próbował dobić moje próby wyjścia z otyłości. No i mu sie nie udało, bo ta śmieszna rada "idz pobiegaj" zmieniła moje życie.
#chudnijzwykopem
Tigermass - Takie male #chwalesie moje schudnięcia 3 lata temu. Zrzucone 30kg w rok, ...

źródło: comment_1634384926E2p8hBAvEuBPQsQodII4I0.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wogybogy: @DzikiJelonek: kilka lat dźwigały 120kg, więc już to dużo dało. W dodatku mialem fizyczną prace(robilem na rozlewni gazu i w ciągu dnia przerzucałem ręcznie po 300-400 20-30kg butli z gazem).

@maciup88: 186cm

@guma_Turbo: z jak to określała rodzina "nacpanego" chłopca co siedzial po 12h przed grami i zajadal wszystko co najgorsze nie majac energii na nic zmienilem sie w faceta co po 12h
  • Odpowiedz
@Drago380: nie pamietam sytuacji, ale beki na pewno nie cisnalem. To, ze fenomenalnie nie wygladam to wiem, żeby być dobrze zbudowanym musiałbym zacząć ćwiczyć siłowo, ale nie lubie tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tigermass: nie patrz hejterow, ładna harmonijna sylwetka. No może jakbyś włosy obciął to jeszcze kilka kilo by spadło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz