Wpis z mikrobloga

Czy siedząc 2-3 metry przed 55" TV uświadczę jakąkolwiek różnicę w grafice między Xbox Series X a Playstation5? Pytam, bo kusi mnie przejście z mojego PS5 na Xbox Series X z powodu...biedy XD Serio szkoda mi jest wydawać 3 paki na nowe gry, szczególnie, że nie gram jakoś dużo więc na PS5 mam tylko Fife i Ratcheta xd a na Xboxie pogram sobie w Fife również a do tego będzie masa produkcji z game passa, których normalnie bym nie kupił a tak to ogram
#xbox #xboxseriesx
#ps5 #playstation

Czy gołym okiem widać różnice w grafice w tych samych grach?

  • Tak 11.5% (7)
  • Nie 88.5% (54)

Oddanych głosów: 61

  • 8
@Kuusamo: jako fan ps'a przy twoim podejściu wziałbym xboxa :D Generalnie będzie to działać w dwie strony - znajdziesz grę lepiej zoptymalizowaną na ps'a i znajdziesz lepiej pod xboxa. Ja lubie PS'a bo lubię ich exclusivy ale gdybym miał podejście chce dużo gier i tanio to zdecydowanie xbox
@Kuusamo: Tez chciałem optymalizować koszty, ale poprzez zakup dwóch konsol. Przez ostatni rok zagrałem w 1 grę (dłużej niż 1h) z game passa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu W dobie TAA i UE4 różnice są widoczne właściwie jedynie jak masz dwa telewizory obok siebie i na jednym odpalisz wersję z XSX a na drugim PS5.
Nie kojarzę żadnej gry gdzie byłyby jakieś znaczące różnice, jedynie Medium ale w tym przypadku dużo wyższa rozdzielczość na PS5 okupiona jest niższymi ustawieniami