Wpis z mikrobloga

Różowe paski mające Instagrama i przeglądając profile modeli podświadomie zwiększają swoje wymagania i też celują w takich.

Programy typu Love Island też w sumie robią pranie mózgu kobietom i potem chca mieć Alvaro nie zdając sobie sprawy, że Chad nie chciałby związku z przeciętną dziewczyną tylko co najwyżej seksu, ale różowe jak widać mają gadzi mózg i nie myślą racjonalnie.
#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki
  • 13
@Kodzirasek: już dawno po tym jak stwierdziła, że woli być sama niż w związku xD. Przed tym była rozmowa o wspólnym mieszkaniu i jej wytłumaczyłem, że płacimy pół na pół. Ona taka księżniczka chciała być utrzymywana xD. Zresztą po czasie stwierdziłem, że ona była toksyczna i niezrównoważona psychicznie :/
@Kodzirasek: Możliwe, że czasem tak jest - ile kobiet, tyle gustów. Tylko widzisz, każdy kij ma dwa końce, bo faceci wcale nie odbiegają od tego i wielu z nich chciałoby dziewczynę o wyglądzie insta-modelki, a te z kolei często nie spojrzą na zwykłego gościa, bo wolą kogoś w swojej lidze. Tylko to wszystko cały czas i tak są uogólnienia. Owszem - takie zjawiska mają miejsce, ale nie można mówić, że każdy
@aniol_nie_kobieta no nie wiem, ja bym wolał przeciętnie wyglądającą dziewczynę, ale z fajnym charakterem i z którą mam o czym rozmawiać niż instamodelkę, która poza wyglądem nie ma nic do zaoferowania. Tylko że teraz wiele przeciętnych dziewczyn uważa się za ósmy cud świata i na faceta na swoim poziomie nawet nie spojrzy. A na portalach oczekują, że facet je będzie zabawiał, same nie podejmują żadnej inicjatywy... Oczywiście nie generalizuję, nie każda taka
@rakastankielia: Ja również nie stwierdziłam, że wszyscy faceci tacy są, ale jest ich jakaś część, tak samo jak kobiet. Jeśli chodzi o te przeciętne z wygórowanym ego - wierzę, że takich również nie brakuje. Z tym, że facetów też i o ile do przeciętnego wyglądu zazwyczaj się przyznajecie, o tyle do beznadziejnego charakteru niekoniecznie (i znów - nie wszyscy, bo nie każdy ma wybujałe ego, ale z mojego doświadczenia spora część).
@rakastankielia: Bardzo możliwe, bo kiedyś jednak było nieco inaczej i wystarczyło być kimś normalnym/ogarniętym, aby kogoś poznać. Myślę również, że mimo świata postawionego na głowie, wreszcie uda Ci się trafić na kogoś fajnego. Limit pecha kiedyś się wyczerpie, a życie bywa przewrotne i nie zawsze będzie w nim pod górkę. Może to takie trochę utarte slogany, ale jak się w nie wierzy to zawsze jest choć trochę łatwiej.
@aniol_nie_kobieta naprawdę chciałbym w to wierzyć, ale ileż można. Naprawdę tracę wiarę w to, że coś się zmieni. Ale dziękuję.

To raczej nie jest kwestia pecha. Po prostu nie pasuję do tego pokolenia i chyba też kraju (bo kiedy pracowałem za granicą, nie miałem problemu z nawiązywaniem znajomości, ze studentami z wymian również dobrze się dogadywałem)...