Wpis z mikrobloga

Za to zawsze lubiłem Fedora. Jeden z najlepszych zawodników MMA w historii tego sportu, miliony na koncie, nazywany ostatnim cesarzem, a na prawie każdej fotce wygląda jak Janusz +40 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż to też przestroga jak się można naciąć. Podchodzi podpity saszka do takiego niegroźne wyglądające gościa i zaczyna zaczepiać żeby kumplom zaimponować. A potem budzi się w szpitalu.
#mma #sportywalki #emilianenko
Pobierz Nobody32 - Za to zawsze lubiłem Fedora. Jeden z najlepszych zawodników MMA w historii...
źródło: comment_1634374840fZjuFcsKkQZpzSS9ZdZqJD.jpg
  • 6
@Nobody32: pracuje u mnie taki kierowca, mołdawianin. Wygląda równie nijako jak Fedor a widziałem jak poskładał jakiego lamusa na parkingu, dopiero później się dowiedziałem, że zanim zamieszkał w Polsce to wiele lat trenował boks
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zales360: tak ale w 2021 roku to nawet sebki już umieja się bić. Jest zbyt szkół walki. U mnie w Krakowie jest nawet walka nożem i maczeta jakby ktoś chciał xD
Jak w gimbazie chodziłem na treningi to normalnie jedni z tych lepszych lubili się naparzać np na ustawkach czy coś. Także jest jak jest