Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@seekerx1: chodzi o pomoc niepełnosprawnym, nikt by nie zatrudnił kogoś do kogo musisz dostosować miejsce pracy xd a tak to masz dotacje, ale musisz dostosować miejsce pracy do niepełnosprawnej osoby. Oczywiście są nad użycia, bo ktoś bez palców w jednej ręce, może nadal np. Pracować na recepcji i robić wszystko druga ręka i nic nie trzeba dostosowywać, a dotacja pewnie jest. Nie wiem czy są większe i mniejsze dotacje ze względu
@seekerx1: teraz widzę kontekst, jak Cię interesuje praca tam, to jak wytrzymasz na słuchawce to polecam. Pracowałem tam w 2015 roku, mega dbali o konsultantów wychodząc z założenia, że są motorem napędowym całej firmy. Ludzie tam niezłe sumy trzaskali, ale nie wiem jak to teraz wygląda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seekerx1: o ile pamietam to to bpo specjalizuje się w pośrednictwie pracy dla niepełnosprawnych.
A dlaczego pracodawcy chcą zatrudniać niepełnosprawnych np. w ochronie itd? Przez dopłaty z pfron
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haerbin wątpię żeby zechcieli dostosować stanowisko do osoby niewidomej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@hitherto: definicja osoby niewidomej jest szeroka. Może mieć np. stopień umiarkowany i ograniczone pole widzenia. Teki ktoś może pracować na komputerze bez większych problemów itd.