Wpis z mikrobloga

Chciałbym ostrzec wszystkich przed zamówieniami ze sklepu lazienkaplus. Umywalka przyszła do mnie w stanie picrel. ZERO zabezpieczeń, pianki, gazet czy czegokolwiek. Z uwagi, że przyjmuję po 10-15 rzeczy dziennie nie sprawdziłem od razu tylko po kilku dniach. Sklep nie przyjmuje reklamacji. Równie dobrze mogli wysłać już uszkodzoną.
#lazienka #budownictwo #remont
Pobierz selectGwiazdkaFromTabelka - Chciałbym ostrzec wszystkich przed zamówieniami ze sklepu...
źródło: comment_1634268742c953Cud4lwn9247Ke0iYIf.jpg
  • 188
ale jesteś przykrym człowiekiem.

Taki typ Polaka co będąc w piekle by innych wychodzących z kotła za nogi z powrotem ściągał w dół i diabeł miałby wolne.

Na stażu Cie tak sfrustrowali, że zazdrościsz tym co mają w jakimś stopniu lepiej?

Dobrze że takie negatywne jednostki same się ujawniają, łatwiej czynić swój wykop przyjaźnie nastawionym. Czarno.


@m76859: Ale Ty jesteś przeraźliwie niemyślący. Jak rząd chciał wprowadzic test przedsiębiorcy to hurr durr
Przecież na wykopie od 7 lat klepią że uciekają


@ediz4: i wielu się wyprowadziło. A tworzenie gówno prawa na pewno zmotywuje kolejnych do działania. Chociaż myślę, że jeżeli komuś nie przeszkadza np pogoda, czy obywatele debile, to na sasinowym ładzie łatwo wyjść na plus udając się do doradcy.

do siedziby firmy która jest w prywatnym mieszkaniu


@ediz4: a co jest złego z siedzibą firmy we własnym mieszkaniu?
i wielu się wyprowadziło. A tworzenie gówno prawa na pewno zmotywuje kolejnych do działania.


@trololo55: To wspaniale. Jak widać po wskaźnikach z ostatnich lat kraj tego nie odczuł - niech cwaniaki wyjeżdzaja i dobrze na tym wyjdziemy.

a co jest złego z siedzibą firmy we własnym mieszkaniu?....

Nic dopóki nie zaczynasz kombinowac z wrzucaniem kosztów prywatnych związanych z zamieszkaniem w koszty firmowe. A to robi się nagminnie.
widać po wskaźnikach z ostatnich lat kraj tego nie odczuł


@ediz4: po jakich wskaźnikach? XD

Nic dopóki nie zaczynasz kombinowac z wrzucaniem kosztów prywatnych związanych z zamieszkaniem w koszty firmowe. A to robi się nagminnie.


@ediz4: używasz, rzeczy prywatnych prowadząc działalność. Normalnie byś ich tak nie zużywał bo byłbyś w biurze. Czy to umywalka, czy panele, czy nawet żarówki. Poza tym rejestrując nieruchomość na cele działalności od razu zwiększa ci
po jakich wskaźnikach? XD


@trololo55: gospodarczych geniuszu.

@trololo55:

Jak zwykle, ignoranci myślą, że jest różowo....

No nie jest różowo wiec jest nagminne. Paaanie jak dziesiąty rok dokładam do tego biznesu xD

używasz, rzeczy prywatnych w pracy. Normalnie byś ich tak nie zużywał bo byłbyś w biurze....

No tak szczególnie obecnie na pracy zdalnej. Musimy wprowadzić jakieś rekompensaty dla tych zdalnych za szybsze zużycie sracza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teddybear69: mi na szczęście raz się zdarzyło, że kupiłem towar i chcąc oddać odpisali, że nie przyjmą, ale na szczęście kupiłem to samo w hurtowni i oddałem do hurtowni nadwyżkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
gospodarczych geniuszu.


@ediz4: uuu widzę, że rozmawiam, z ekspertem. No dobrze, to których dokładnie?

No nie jest różowo wiec jest nagminne. Paaanie jak dziesiąty rok dokładam do tego biznesu xD


@ediz4: merytorycznie, aż mnie zatkało xD

No tak szczególnie obecnie na pracy zdalnej. Musimy wprowadzić jakieś rekompensaty dla tych zdalnych za szybsze zużycie sracza.


@ediz4: jak zwykle hołota chce coś wprowadzać. Jak ktoś używa czegoś w działalności to wrzuca
dokładnie tak, siedziba firmy mieści się w prywatnym mieszkaniu


@selectGwiazdkaFromTabelka: Czyli wszystko się zgadza co napisałem. Dobrze że masz chociaż tyle odwagi żeby to napisać.

uuu widzę, że rozmawiam, z ekspertem. No dobrze, to których dokładnie?


@trololo55: wszystkich

jak zwykle hołota chce coś wprowadzać. Jak ktoś używa czegoś w działalności to wrzuca to do ewidencji i amortyzuje, ot takie czary. Nie trzeba nic dodatkowo komplikować.....

To co? Dajemy rekompensatę za
wszystkich


@ediz4: dobra, wystarczy, nie będę się już nad tobą znęcał. chociaż powinienem

To co? Dajemy rekompensatę za zużycie podłogi, dodatkową kasę za zużycie wody dla zdalnych?


@ediz4: jaką rekompensatę, o czym ty pierniczysz?
dobra, wystarczy, nie będę się już nad tobą znęcał. chociaż powinienem


@trololo55: jedyne na czym się znęcasz to nad twoimi szarymi komórkami

jaką rekompensatę, o czym ty pierniczysz?....

Zatem muszę rozpisać jak dziecku. Pracując zdalnie pracujesz w domu tak? Mając pseudodziałalność jednoosobową pracujesz w domu tak? Tak. W drugim przypadku kupujesz sobie sracz i wrzucasz go w koszty tak? Tak. Tak samo wrzucisz sobie w koszty wymianę podłogi. Dlaczego w pierwszym