Wpis z mikrobloga

Chciałbym ostrzec wszystkich przed zamówieniami ze sklepu lazienkaplus. Umywalka przyszła do mnie w stanie picrel. ZERO zabezpieczeń, pianki, gazet czy czegokolwiek. Z uwagi, że przyjmuję po 10-15 rzeczy dziennie nie sprawdziłem od razu tylko po kilku dniach. Sklep nie przyjmuje reklamacji. Równie dobrze mogli wysłać już uszkodzoną.
#lazienka #budownictwo #remont
selectGwiazdkaFromTabelka - Chciałbym ostrzec wszystkich przed zamówieniami ze sklepu...

źródło: comment_1634268742c953Cud4lwn9247Ke0iYIf.jpg

Pobierz
  • 188
  • Odpowiedz
Czyli wszystko się zgadza co napisałem. Dobrze że masz chociaż tyle odwagi żeby to napisać.


@ediz4: Czyli jak wydzielone pomieszczenie w mieszkaniu jest biurem i przyjmuje się tam klientów to nie można odliczyć sobie umywalki z której skorzysta klient, bo jest to mieszkanie i biuro a jednocześnie nie biuro a tylko mieszkanie? xD
  • Odpowiedz
@selectGwiazdkaFromTabelka: Jeśli kuriera do Ciebie wysłała firma od której kupiłeś towar to oni są odpowiedzialni za dostarczenie towaru w całości, a nie Ty. Nie mają prawa odrzucić reklamacji z racji tego że nie było protokołu szkody.
  • Odpowiedz
Zatem muszę rozpisać jak dziecku. Pracując zdalnie pracujesz w domu tak? Mając pseudodziałalność jednoosobową pracujesz w domu tak? Tak. W drugim przypadku kupujesz sobie sracz i wrzucasz go w koszty tak? Tak. Tak samo wrzucisz sobie w koszty wymianę podłogi. Dlaczego w pierwszym nie możesz sobie tego wrzucać? Wyjaśnij mi to


@ediz4: Dziwi mnie, że w naszym systemie gospodarczym cały czas panują takie feudalne pojęcia pracy, pracownika i pracodawcy. Tak
  • Odpowiedz
@trololo55 jednoosobowiec w pełnej krasie xD faktura w McDonalds hehe meble ogrodowe w koszty bo firma xD o jak dobrze że nowy ład wchodzi xD wasz kwik to miód na moje uszy
  • Odpowiedz
Aha etatowcy są upośledzeni wiec powinienem sobie móc sedes wrzucić w kosz


@ediz4: A nie? Wielki etatowiec, chłop pańszczyźniany nie etatowiec. Pracodawca musi mu powiedzieć ile podatku zapłacić bo by sam nie wiedział, mało tego musi za niego przelew zrobić, nawet ustawodawca nie traktuje etatowca poważnie. "To jest twój parobek, ty masz za niego płacić" xD
  • Odpowiedz
@trololo55 bo pracuje na etacie ? Do czego to doszło zeby normalny obywatel zatrudniony w normalny sposób się tłumaczył jednoosobowemu CEO dlaczego nie jest na jednoosobowej xD czaisz że to jest patologia?
  • Odpowiedz
chlip chlip pandemia proszę o pieniążki od etatowców bo upadnę Ratunku


@ediz4: ale to ty dzwonisz, mam zamknąć działalność chociaż nie ma żadnego stanu wyjątkowego, płać odszkodowanie, poste.
  • Odpowiedz
bo pracuje na etacie ? Do czego to doszło zeby normalny obywatel zatrudniony w normalny sposób się tłumaczył jednoosobowemu CEO dlaczego nie jest na jednoosobowej xD czaisz że to jest patologia?


@PernaHusa: najpierw płaczesz, że płacisz więcej niż kolega, a teraz nie umiesz powiedzieć czemu tak robisz, no widzę, patologia...
  • Odpowiedz
@trololo55 robię tak bo pracuje na etacie. To że wy kombinujcie jak możecie kosztem swoich emeryturze urlopów itd to spoko. Dobrze że PiS się za was bierze xD i możemy sobie dyskutować a tak czy siak zostaniesz dojechany podatkami do poziomu etatowca xD heh brawo pis
  • Odpowiedz