Wpis z mikrobloga

Chciałbym ostrzec wszystkich przed zamówieniami ze sklepu lazienkaplus. Umywalka przyszła do mnie w stanie picrel. ZERO zabezpieczeń, pianki, gazet czy czegokolwiek. Z uwagi, że przyjmuję po 10-15 rzeczy dziennie nie sprawdziłem od razu tylko po kilku dniach. Sklep nie przyjmuje reklamacji. Równie dobrze mogli wysłać już uszkodzoną.
#lazienka #budownictwo #remont
selectGwiazdkaFromTabelka - Chciałbym ostrzec wszystkich przed zamówieniami ze sklepu...

źródło: comment_1634268742c953Cud4lwn9247Ke0iYIf.jpg

Pobierz
  • 188
kosztem swoich emeryturze urlopów


@PernaHusa: boisz się o emeryturę i urlop czy o to, że nie umiesz policzyć swojego dochodu?

a tak czy siak zostaniesz dojechany podatkami do poziomu etatowca xD heh brawo pis


@PernaHusa: wołaj mnie za rok, powiem ci ile procentowo mniej podatku zapłacę xD
@selectGwiazdkaFromTabelka: Mnie tak samo wyruchali, przysłali brodzik bez stelaża. Gdzie w aukcji było wyraźnie napisane, że jest wraz ze stelażem. Potrzebny był na już, więc zamontowaliśmy na cegłach, na infolinii sraja na to i karzą przechodzić jakieś #!$%@? procesy reklamacji, odpuściłem sobie i zostawiłem tylko komentarz. Nie polecam również tej firmy.
@selectGwiazdkaFromTabelka
Jak bym pamiętał bym polecił Tobie firmę , rok temu kupowaliśmy zlew przyszedl zapakowany extra ale jedno małe ale była dość długa rysa na czarnym zlewie w środku więc sklepalismy z żoną @ pyk odp ze zlew nowy będzie wysłany ponownie chcieliamy jakais rabat albo coś w tym stylu ale nie zlew xD spoko czekamy przychodzi zlew ładny piekny nowy ale co ze starym znowu @
Proszę go zutylizować we własnym