Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, czy gdzieś w Gliwicach znajdę sklep z akcesoriami winiarskimi? Butle, pojemniki fermentacyjne, jakieś rurki, drożdże i tego typu rzeczy? Nie pytam o sieciówki pokroju Castorama, Obi, czy Leroy. Kojarzę, że dawno, dawno temu był taki sklep na Raciborskiej, ale już kupę czasu minęło jak go zlikwidowali. Za wszelką pomoc dziękuję i odwdzięczam się plusikiem ((oo)) ewentualnie butelką domowego wina jak pierwsze próby okażą się sukcesem!
#gliwice
  • 10
@sweet_sensations: zadzwoń może do sklepów morawskich, Krupnicza 23, z tego co pamiętam mieli tam puste butelki za ladą, ale nie wiem ile z tego jest na sprzedaż, albo może będą wiedzieć w końcu skądś mają :)
@jzs44 Selgros był w sumie pierwszym sklepem, który mi przyszedł do głowy i może faktycznie jutro uderzę w tym kierunku. Zamawiałabym wszystko z neta, ale mam przebrane i umyte winogrona i też nie chcę ich za długo solo trzymać - winiarski świeżak z tej strony. Zajrzę jutro do tego selgrosa, bo faktycznie jak gdzieś tam krążę między półkami to rzeczywiście kojarzę że jakieś akcesoria były. Dziękuję (
@spunky zdecydowanie wygrałeś! W Selgrosie faktycznie marny wybór, ale jestem właśnie po wycieczce do Chorzowa i zdecydowanie tego szukałam. Ogromny wybór, dobre doradztwo, w ogóle świetny sklep, kupiłam wszystko, czego szukałam w dobrych cenach :) Dziękuję i odezwę się za kilka miesięcy jak coś z tego będzie! ()