Wpis z mikrobloga

no i cześć no i #!$%@?
zamykam tag
nie będzie żadnej operacji
mimo zapewnień na pierwszej wizycie że jedno oko uda się zbić do 0, a na drugim może zostać niewielka wada byłem gotowy na to przystać
dzisiaj okazało się że nie da się zbić ani jednego oka do 0
i wada na jednym oku zostałaby około -3.5, a na drugim w okolicy -4/-4.5 (za cienka rogówka)
czyli szkoda kasy bo problem jakim są okulary dalej zostaje
a i po około 15 latach chodzenia do okulisty dowiedziałem się że mam astygmatyzm xd

#laserowakorekcjawzroku #czlowiekzksiezycanaprawiaoczy
  • 14
i wada na jednym oku zostałaby około -3.5, a na drugim w okolicy -4/-4.5 (za cienka rogówka)


@czlowiekzzksiezyca: no to chyba główny element który sprawdzają na takiej wizycie kwalifikacyjnej
jak za cienka rogówka to niestety od razu albo out albo zbicie wady ale nie do 0
w twoim przypadku chyba rzeczywiście nie ma sensu, ale jakby ogólnie jakby mieli zbić do -1/-2 to i tak bym się zastanawiał bo okulary z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@some_ONE: @PrzegrywNaZawsze: w przyszłym tygodniu idę do innej kliniki, zobaczyć co powiedzą - trochę inne metody mają i mają też właśnie lasek, ale raczej się na niego nie zdecyduje w tym momencie, bo rekonwalescencja zbyt długa na ten moment, gdzie mam za dużo obowiązków ()
ewentualnie będę jeszcze myślał nad soczewką fakijną, ale to już najwcześniej w 2022, droższa zabawa i muszę poczytać o tym trochę
@czlowiekzzksiezyca właśnie SBK Lasik to chyba ma najkrótszy czas rekonwalescencji. Na drugi dzień po zabiegu czułam się jakbym nic nie miała robione. Jakość widzenie trochę obniżona, wiadomo, ale na drugi dzień do samochód normalnie siadłam i jechałam, po tygodniu poszłam do pracy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateos11: 300zł za wizytę + na krople i masc około 60zl w aptece bo miałem za suche oko
z tych metod w optegrze to żadna do mnie nie pasowała na tyle żeby zbic do 0, najlepsza metoda (już nie pamiętam która, bo liczyli na różnych) dała wynik około -4 to i tak lipa jak dla mnie