Wpis z mikrobloga

@wklebachdymu: ja mam wh1000-xm3 i jak założyłem wf1000-xm3 to byłem tak bardzo zażenowany ANC, że olałem jakość, po prostu nie wiem dlaczego tak slabo tłumią. Myślałem, że może to dokanałówki tak mają, ale miałem też w uszach lg tone free i tłumią o wiele lepiej. Próbowałem na kilku rodzajach gumek i nic, albo testowałem wadliwy model, albo ktoś przyzwyczajony do zajebistego tłumienia szumów będzie rozczarowany
@xdestructx: wiem o czym mowisz bo tak mialem gdy kupilem pierwszy raz te sluchawki, ale wczoraj zakupilem ponownie po przerwie i weszły idealnie zgodnie z instrukcją producenta bez problemu, gdy poprzednie nie daly sie przekrecac a jak juz to na sile z bólem i calkowicie niekomfortowo, te kupilem wczoraj, wlozylem do ucha, przekrecilem i pasuja idealnie wiec nie wiem o co chodzi, moze cos poprawili? a wczesniej zadne gumki ani sposoby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wklebachdymu: mówiąc szczerze nie rozumiem jak sluchawki za 999zl moga byc warte swojej ceny. Bardzo smaczny chleb za 100zl tez bylby wart swojej ceny? Czy luksusowy samochod wykanczany brylantami za 10mln tez moze byc wart swojej ceny?
No chyba ze jestes jakims didżejem albo innym specjalista dla ktorego jakość audio w pracy jest podstawa i nosisz wiele godzin dziennie, przez co oczekujesz komfortu w uszach
@zdzijak: i nie zrozumiesz, bo do pułapu tej ceny jest wiele sprzetow ktore sa gownem i po tym mozna ocenic wartosc danego sprzetu - jesli kupuje sluchawki za 700 i brzmia jak gowno a zakladam sluchawki za 999 i brzmia nieskazitelnie wyprzedzajac tamte o kilka kategorii jakosciowych to jak najbardziej mozna tak uznac
@wklebachdymu: jedyny minus taki, żeby przełączyć piosenkę musisz dłużej trzymać przycisk głośności, zamiast normalnie nacisnąć przycisk - jak jesteś np. na rowerze, to te dwie sekundy trzymania przycisku robią robotę... zmiana głośności i przełączania piosenek powinna być odwrotnie
@Tino: nic o tym nie wiem, przelaczam na dwa dotkniecia a regulacje glosnosci wylaczylem po ustawieniu maksymalnej, bo glosnosc sluchawek wbudowana i regulowana jest inna niz z poziomu telefonu, a jak sie ustawi max na sluchawkach to mozna to pozniej wylaczyc i dac inna funkcje a sama glosnosc zmieniac juz z poziomu tel
@wklebachdymu: próbowałem i tak, i tak, co bym nie robił to za każdym razem nauszna wersja dużo lepiej działała. Co więcej, lg tone fn7 które są teoretycznie słabsze dawaly mi lepszy efekt. Ale może masz rację, możliwe że coś poprawili, bo ja testowałem je już dość dawno