Wpis z mikrobloga

@Hufsmoke: @Kucik7: @fluga: nie ma sie czym jarac. To taki op to pedau. Nie liczcie, ze cos za darmo pokaze jakie ruchy robi itp. Juz ostapowicz duzo bardziej wiarygodny. Juz kilku takich tutaj bylo, miedzy innymi chocby z kuponami xD Poza tym poznalem po innych screenach na jego profilu. Wejdzcie na fb kryptoblog sygnaly bodajze. Grupa za pienioszki :) mozna sie rozejsc. Elo
@koniarz: A teraz pewnie się spultasz dlaczego nie pokaże Tobie telegrama… bo mam w dupie takich ludzi jak ty, wole pogadać z kimś kto jest pozytywnie nastawiony i ma ochotę się czegoś nauczyć a nie przysepic na darmowe wejscia
@koniarz ja koledze @swinka-lesna poprostu szczerze gratuluję i życzę trzymania takiej formy jak długo się da, jednocześnie nie oczekując nic w zamian. Mnie osobiście też cieszy, że kolega udowodnił, że da się zarobić na derywatywach, tylko do tego potrzebna jest odpowiednia wiedza, jestem przekonany, że do takiego poziomu nie doszedł w kilka miesięcy. Dodatkowo podczas prowadzenia pozycji jest spora walka z emocjami i jeszcze odpowiednie zarządzanie kapitałem jest kluczowe.
@Rafalek-Pedalek: A nie pomyślałeś o tym ze może nie mam kasy na taka inwestycje i doszedłem do wniosku ze skoro z takiej inwestycji można być bogatym to dlaczego z małej gotówki nie zrobić inwestycji… zaliczasz się do podludzi którym w życiu nic nie wychodzi i będziesz szczekał na innych którzy ciężka praca bądź poświeceniem czasu na naukę do czegoś dochodzą.
@Rafalek-Pedalek: Ja jebe… nigdy osobiscie nie powiedziałem ze nie mam pieniędzy, nie mam chajsu na inwestycje w giełdę, albo inaczej nie chciałem inwestować. Po co się doszukujemy drugiego dna. Zastanów się trochę… nie rozumiem ludzi którzy bez sensu komplikują sobie życie. Przez prawie dwa lata uczyłem się Eliota aby go zrozumieć. Nadszedł czas na praktykę, wiec robię to co robię. Najlepsze jest to ze na tym etapie już bez większego problemu
@swinka-lesna: szanuje bardzo kolege i gratuluję jak nie wiem co. Kręci mnie niesamowicie ta zabawa na futuresach, jednakże nie udało mi się narazie zarobic. od chwili rozpoczęcia(ok 2 mce do tylu) jestem w dupe obecnie ok 150$. Obecnie mam pozycje na XRP za 18$ na longu z wejściem 1.1255 i... to było kilka dni temu wiec musiałem doładować marginu żeby uniknąc likwidacji i w największym dołku byłem 130% z czego uparłem
@testowezalozenie: dokładanie do stratnej pozycji jest bardzo niewskazane. Jak szukasz miejsca, w ktorym otworzysz pozycje to musi to być miejsce, gdzie bedziesz miec przewagę dla Twojego scenariusza (wzrost lub spadek). dziś około 16:00 miałeś XRP po 1.578, zrealizowałeś zysk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)