Wpis z mikrobloga

Stało się mirki, przewierciłem kabel od siły :( wezwałem elektryka, sprawdził, mówi że przewód nie przerwany, to można zaizolować i zagipsować, ale jakoś mnie to nie przekonuje, ten kabel jest dosyć mocno naruszony. Nie znam się na tym, jak podepnę indukcje i np. odpalę wszystkie palniki, to on się nie będzie grzać w tym miejscu? Nie zapali się? Jak to połączyć tak żeby mieć czyste sumienie? :(

#remontujzwykopem #elektryka
joGgurt - Stało się mirki, przewierciłem kabel od siły :( wezwałem elektryka, sprawdz...

źródło: comment_1634116801qHJg5M1hPKgnpTSez1JDCm.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
ale op nie napisał że jest jebniętym audiofilem, tylko wyraża troskę o #!$%@? przewodu siłowego taśmą izolacyjną


@tigga:
dlatego też ze skrajności w skrajność skaczesz xD

A @PanKracy582 jest dzbanem xD


@l4ngu5t4:
coś więcej czy tylko tak hasełko rzucisz i to wszystko co potrafisz?
  • Odpowiedz
@internety:
weź już tam utkaj morde bo żenująco się robi, serio
pozdro i pamiętaj aby używać #januszeelektryki ( ͡º ͜ʖ͡º)


Ja #!$%@?, ze tobie sie jeszcze nie znudzilo ekspertowac


@StarszyNabi:
po co mnie mierzysz swoją miarą, typie? XD
wrzuć na czarno (nie musisz mnie o tym informować) i żyj dalej w swoim świecie :))))
  • Odpowiedz
@PanKracy582 Ale co ja mam chłopie więcej pisać jak ty się sam podsumowałeś własnymi wpisami? Każdy widzi żeś dzban, tylko ty chyba nie, ale to już nie mój problem. Jakieś farmazony o naciąganiu kabli xD
  • Odpowiedz
@l4ngu5t4:
czyli typowy wyk0pek- zesra się bo nie umie czytać ze zrozumieniem a potem brnie ślepo w swoją wersję xD
na przyszłość postaraj się bardziej, bo takich jak ty to tu setki tysięcy
daj mi już spokój, dzięki
  • Odpowiedz
@PanKracy582: ty utkaj mordę. Sam się do mnie #!$%@? pierwszy ze swoją gownoopinia a teraz chcesz tu ustawiać ludzi. Z tego co widzę to nie tylko ja cię znam z funkcji etatowego dzbana. I pewnie że lecisz na czarno bo szkoda czasu.
  • Odpowiedz
Sam się do mnie #!$%@? pierwszy ze swoją gownoopinia a teraz chcesz tu ustawiać ludzi.


@internety:
bo chciałem, abyś doprecyzował a potem ty poleciałeś w swoje opowieści w stukrotnym łączeniu przewodów i mufowaniu na linii 15kV
ale oczywiście musiało ci się polać żarem z anusa, zamiast napisać że wago przelotowe i elo

I pewnie że lecisz na czarno bo szkoda czasu.

no typowy dzban, wybiera co mu pasuje i brnie w
  • Odpowiedz
no a teraz #!$%@? nawet nie chce mi się tego czytać


@internety:
piszesz do mnie, wrzucasz mnie na czarno a potem odpisujesz gdzie chwalisz się swoim prostactwem xD
daje 8/10 w skali dzbana wykopowego ()
  • Odpowiedz
@internety:
ty serio czy troll?
wyk0pku awansujesz na 10/10 w skali lokalnego dzbana xD
powtórzę, bo widać że z czytaniem jesteś na bakier:

piszesz do mnie, wrzucasz mnie na czarno a potem odpisujesz gdzie chwalisz się swoim prostactwem xD

zaś tutaj typowo porównujesz kogoś do siebie, to jest żenujące:

brzmisz i podniecasz się tak jak byś kite przy pisaniu tych wypocin trzepal.


ile razy jeszcze napiszesz mi jak to bardzo masz
  • Odpowiedz