Wpis z mikrobloga

Premium Mobile. Zasięg plusa i umowa na czas nieokreślony, więc jak Ci coś nie podpasuje to można odrazu przenosić się do innego operatora :)
@jtomek1:

w uczciwej kasie w abonamencie

Obawiam się, że będzie kłopot ze znalezieniem oferty, bo 10 GB to niedużo, a operatorzy ostatnio idą raczej w kierunku większej ilości GB i opcje dodatkowe (Netflixy, itp.), a nie w niższą cenę za to samo, co dawniej.

rozmowy i SMS do wszystkich free i net tak ok 10gb

Jeśli nie musi być abonament to w ofercie na kartę T-Mobile taryfa GO! pakiet "Bez limitu
@mp107 wolałbym abonament. To dla rodziców i nie chcą doładowań...

Ja mam swój numer w abonamencie 10gb neta, rozmowy i smsy free za 25zl. Do tego TV podstawowe kanały + eleven.
@jtomek1: Jak tylko 10 GB to po prostu zobacz najtańszą opcję u każdego z operatorów i weź to, co będzie ci się opłacać xD Choć osobiście nie pakowałbym się w abonament w dobie takich usług jak flex, gdzie nie musisz podpisywać żadnej umowy
wolałbym abonament. To dla rodziców i nie chcą doładowań...

@jtomek1: Można ustawić automatyczne doładowanie w aplikacji bankowej lub na stronie operatora (niektórzy operatorzy to oferują na swojej stronie) i problem z głowy. Dodatkowo w ofercie na kartę nie ma ryzyka, że przypadkiem "nabije się" pokaźny rachunek (co najwyżej "wyzerujesz" środki z konta), co jest istotne szczególnie przy użytkowniku mniej obeznanym technicznie.
@jtomek1: Może doładowanie roczne z góry? Nie trzeba się wtedy bawić w doładowania.

Nie zagłębiałem się w tą ofertę, ale widziałem, że Lyca Mobile ma promocję 13.60 przy zakupie na rok za no limit + 35GB neta. Podobno działają na nadajnikach Plusa. Tutaj zernij

Wygląda dosyć korzystnie, dlatego podrzucam.
@jtomek1: może PlushAbo? Abonament normalnie kosztuje 25 zł, ale przy dwóch umowach na ten sam PESEL wskoczy zniżka i zamiast 50 zł zapłacisz tylko 40 zł za oba numery. Abonament zawiera no-limit na połączenia, SMS/MMS i 15 GB netu. Umowa jest na czas nieokreślony, więc w każdej chwili można będzie przenieść się gdzieś indziej. Oferta jest na tej stronie.
@jtomek1: co masz na myśli? Najlepiej będzie chyba, jak Twoi rodzice sami przetestują w swoich lokalizacjach. Jeśli coś będzie nie tak, to zawsze będzie można przenieść się do innej sieci, bo nie jest się związanym umową na kilkuletnią umową.
@Specjalista_Plus:
1. Jak się przenosi (2 numery) do Plusha, to się płaci 40 zł msc i ma się po 15 GB na numer, tak?
2. A można liczyć na jakieś zniżki w ramach Smartdomu albo czegoś innego jeśli chce się dokupić telewizję satelitarną od Polsat Box (czy jak to tam się teraz zwie)?