Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy! Przybywam do Was z kolejną propozycją zrobienia czegoś dobrego zupełnie za darmo. Ostatni mój wpis przekroczył wszelkie oczekiwania, a odzew Wykopu był naprawdę duży, bardzo Wam za to dziękuję. A teraz do rzeczy:

tl;dr
Nakarm zwierzaka robiąc jeden klik na oficjalnym profilu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt -> https://instagram.com/diozpl?utm_medium=copy_link

Ostatnio nagłośniłam tu sprawę związaną z pomaganiem bez wysyłania żadnych pieniędzy (zwykły foodsharing). Wpis na mirko okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż poznańska grupka z jedzeniem powiększyła się o kilkuset członków, a także powstały alternatywne grupy dla innych miast. Dziś przybywam do Was z kolejną świetną okazją do pomocy bez konieczności wsparcia finansowego! :) Otóż Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt znalazł sponsorów, którzy za każdy follow na Instagramie zapewnią jeden posiłek dla zwierzaków. Dla nas to tylko jeden klik, coś jak pajacyk, ale przy nagłośnieniu akcji może z tego wyjść niezła suma. Akcja trwa tydzień, zostały jeszcze cztery dni. Bardzo chciałabym aby ten post udało się wyplusować równie dobrze co poprzedni. Jeżeli ktoś chciałby dodatkowo wesprzeć DIOZ to oczywiście ma taką możliwość. Na ich oficjalnym profilu można zapoznać się z ich działalnością, ale polecam mieć mocne nerwy - filmy z ratowania zwierząt są naprawdę drastyczne, zwierzęta te żyją w okropnych warunkach, są schorowane i głodzone, maltretowane, na skraju wycieńczenia, z głodu podgryzają własne łapy, nierzadko na ratunek jest już za późno. DIOZ zajmuje się przeróżnymi przypadkami okrucieństwa wobec zwierząt, kilka razy udało się nawet nagłośnić sprawę na tyle, że sprawca stanął przed sądem i poniósł konsekwencje. Robią świetną robotę, dlatego warto takie inicjatywy promować!
Jest to dopiero mój drugi wpis na Mirko, dlatego jeśli ktoś wie jakich tagów mogę użyć do zasięgu, proszę o wskazówki. #pomoc #zwierzeta #czujedobrzeczlowiek #instagram
Pobierz NieufnaKioskarka - Cześć Mirasy! Przybywam do Was z kolejną propozycją zrobienia czeg...
źródło: comment_1634045675TDxEcITEeKo3poldcGMIKY.jpg