Wpis z mikrobloga

Szukam ludzi do roboty, a wiadomo że w IT teraz znaleźć dobrego "klepacza kodu" to ciężko, oj ciężko. Dlatego mam misterny plan ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli jest tutaj ktoś kto praktykuje świety #neet i jest zajawkowiczem na #programowanie i chciałby coś w życiu ogarnąć dosięgając zaszczytu #programista15k oraz odstraszają go #januszebiznesu to zapraszam do współpracy.

Nie oferuje co prawda "młodego dynamicznego zespołu" ani "owocowych czwartków" ale za to 3 miesiące przyuczenia do fachu. Są dwa uda. Jak się uda to podpisujemy umowę i jedziemy z CRUD-ami, a jak się nie uda to wyniesiemy cenną wiedzę na przyszłość ( ͡ ͜ʖ ͡)

Coś ktoś? Czy na wykopie to tylko heheszki a konkretów brak
  • 30
Krótkie podsumowanie :) dziękuje wszystkim za zaangażowanie, jednak na społeczność wykopu można liczyć. Udało mi się znaleźć Areczka i tym samym tag #areczek15k zaczyna żyć. Będę wrzucał od czasu do czasu co tam u mnie. Jak mi się uda rozkręcić projekt to będzie fajny punkt wejścia dla ludzi którym się nie udało w dzisiejszym podejściu. Oczywiście Areczek nie zostaje z niczym, zamierzam mu poświecić sporo czasu prowadząc za rączkę i pokazując świat