Wpis z mikrobloga

@Missudi: @matra:

Specjalny rarytas dla Twojego psa smakosza: pyszna wołowina i sprasowana skóra wołowa jako pewnego rodzaju "kanapka". Przysmak niskotłuszczowy i całkowicie naturalny: bez konserwantów i barwników


to nadzienie opakowane skórą, te są z firmy lukulus, ale podobne mają biofeed, sytamicha i johndog. wg mnie na przegryzkę spoko zamiast typowego naturalnego gryzaka. to nie są te sztuczne wyprawione gryzaki z zoologicznych, pełne konserwantów i odbarwiaczy
@Missudi: @matra: to się zgadza - dlatego te białe buciki w zoologicznych to zuo. tu wydaje mi się że skórą jest tylko to brązowe (zwłaszcza, że producent mówi o kanapce a nie wypełnienie owinięte...). to jasne to pewnie jakieś twarde nadzienie.

ja kupuję biofeed właśnie i idzie mi paczka z takimi gryzakami od sytejmichy. i to jest takie twarde nadzienie ze żwaczy i penisów owonięte nieprzetworzoną skórą.

ale fakt, zdjęcie
tu wydaje mi się że skórą jest tylko to brązowe (zwłaszcza, że producent mówi o kanapce a nie wypełnienie owinięte.


@ChristmasCarol: mięso jest na górze, w środku masz zrolowaną skórę, to widać, ale skład mówi tez że więcej jest skóry niż kurczaka.