Wpis z mikrobloga

@deepsquat10: Szkoda, że dopiero śmierć ludzi zmusza do korzystania z technologii i przyszłości XXI wieku, w tym zdalnego. Część elementów z niego powinna już być wprowadzona na zawsze, a jak tylko był powrót na stacjo to tylko robili wszystko wstecz, "bo kiedyś to było". Dlatego to nie nawet wina rządu, że nauczanie jest słabe, tylko ludzi, którzy nie są otwarci na nowe pomysły.
  • Odpowiedz
@deepsquat10: poczekaj do listopada, obstawiam że full zdalne zrobią w pierwszej kolejności wydziałom humanistycznym i ekonomicznym gdzie zdalne zasadniczo nie robią różnicy. Wydziały techniczne i medyczne jakaś hybryda, no bo oni jednak mają laborki
  • Odpowiedz
@DzikiPierun: Uczelnia uczelnią, ale ja mam na myśli miasto jako całość. Studenci szwendają się tu i tam, konsumują produkty, usługi, wynajmują mieszkania, z perspektywy lokalnych władz jest to bardzo korzystne.
  • Odpowiedz
@naimon: masz racje, ale nie zgodzę się z kwestią wynajmowania mieszkań. Tym sposobem tylko wspierasz to ścierwo deweloperskie, kupujące mieszkania i przerabiające na klatki dla studentów. Precz z takimi ludźmi ogółem
  • Odpowiedz