Wpis z mikrobloga

@zordziu: @zordziu: potwierdzam, gdy zaczynałem chodzić do technikum cztery lata temu, miałem autobusy co godzinę, a powrotnego nie miałem tylko o 16. Teraz gdy różowa jest w ostatniej klasie, ma jeden autobus, o 6:45 i gdyby nie auto to by sobie wesoło nim jeździła na lekcje zaczynające się o 11. Po odbiór ze szkoły musiałbym jeździć po nią na peron 10km, bez auta mogłoby być naprawdę ciężko. Nie,
  • Odpowiedz
Już to któryś raz widzę na wypoku. Co Wy za chleb jecie że on 10 zł kosztuje?
Chyba specjalnie szukacie najdroższej piekarni w powiecie żeby tylko pod teorie pasowało...
Chleb w Lidlu 1,8 zł.
  • Odpowiedz
opis odnośnika@trykas: u mnie warmia mazury najtanszy chleb 2.69. Biały gowniany. Z piekarni bialy najtanszy 3.60 ale jest 6 razy lepszy od marketowego. W lidlu sa drogie pieczywa i gowniane. Nawet za 5 zeta sa chleby. Komedia to ceny bułek. Jak nie chcesz jesc waty najtanszej ktora po 12h w worku smakuje jak gowno to kupuj bułki za nawet uwaga 1.5 zl sztuka xd. Lidl i biedronka.ma najgorsze pieczywa. Kaufland ma
  • Odpowiedz
@murmurlrl: A weź nawet nie denerwuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) paliwo po 6 zł, butla gazu po 65, rachunek za prąd dzisiaj płaciłem, 235 zł. wszystko w sklepie drozsze z dnia na dzień, materiały budowlane kurła przebitka po 100-200 % w stosunku do ceny z tamtego roku.

Jeszcze teraz wymieniam rodzicom kopciucha na pięć pelletowy... A cena pelletu z--------a z tygodnia na tydzień o 30-50 zlotych,
  • Odpowiedz
Jeszcze teraz wymieniam rodzicom kopciucha na pięć pelletowy... A cena pelletu z--------a z tygodnia na tydzień o 30-50 zlotych, Jak tak będzie to coś czuję że ludzie będą mieli to czyste powietrze w dupie, wspawają zwykle ruszta do pieców i dalej będą palić drzewem i węglem, bo kogo ww tym k---a kraju będzie stać na ekologię!?


@Heroina340: U mnie już stary przeklina ostatnie podwyżki gazu bo zmienił kilka lat temu
  • Odpowiedz
@Eternit_z_azbestu: No ja w tym względzie montuje konwencjonalny piec na pellet - uspokaja mnie świadomość tego że nawet jak pellet będzie kosztował "oczy z głowy" to będę mógł wsadzić w taki piec zwykle ruszto i pakować drewno jak p------n( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz