Wpis z mikrobloga

@NaglyAtakGlazurnika @derko123: Ja kiedyś pracowałem w firmie co sprzedawała podobnie ale konkursy SMS. Dostawali procent z każdego smsa wiec zalezalo in żeby ludzie slali jak najwiecej i ciagle organizowali gownokonkursy typu „najlepsza apteka w gminie #!$%@?”.
Swoją droga fajna praca była bo to ogarniałem od strony IT bo sporo gmin i branż i tak dalej.
Ale zwykle kończyło się ze jeden albo swą numery slaly w #!$%@? wiadomości, pewnie właściciele czy
Tak się rucha klientów gastronomii na nagrodach i opiniach w internecie.


@NaglyAtakGlazurnika: Przecież tak każdy "konkurs" branżowy wygląda. Myślisz, że z Gazelami Biznesu i podobnymi jest inaczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Płacisz - korzystasz ze znaczka, nie płacisz - nie możesz korzystać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grzegorzo: zastanawia mnie dlaczego nie zwrócił na to uwagi nikt oprócz ciebie, mnie, tej jednej osoby która dała ci plusa i kilku osób w komentarzach xD może to jednak my nie mamy racji xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derko123: tak jest w budowlance, większość magazynów i prestiżowych nagród to grupa wzajemnego wsparcia + lizanie się po jajach, w szczególności temat dotyczy officowych tematów ( ͡ ͜ʖ ͡)
@derko123: > Dla tych ludzi to było podbicie własnego ego za gruby hajs i powiedzenie kolegom z branży "Paczcie byłem w tej gazecie o tu jest moje zdjęcie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypomina mi się scena z "Ziemi Obiecanej": "Ja wczoraj dałem 25 rubli na kolonie letnie, patrz pan, to jest wydrukowane"
PanStanislaw - @derko123: > Dla tych ludzi to było podbicie własnego ego za gruby haj...