Wpis z mikrobloga

Żal mi tego gościa. Przestałem go oglądać kilka lat temu jak zaczął wtrącać politykę w kanał o piwie, jednak jest o ciekawy przypadek do analizy tj.
- znaj sie na piwie
- kochaj to co robisz
- posiadaj umiejętność przekazywaniaw ciekawy sposób informacji

kanał rośnie


- rób merytoryczne filmy o piwie
- rób heheszkowe recki tanich piw

kanał rośnie


- zacznij wtrącać politykę, swoje przemyślenia niczym guru

kanał hamuje


- zamknij kanał piwny
- otwórz kanał lajfstajlowy

kanał spada


- otwórz ponownie piwny kanał
- rób materiały bez pasji, byleby mieć za co opłacić rachunki
- robiąc #!$%@? materiały bez polotu odpal finansowanie

I tutaj moje prywatne przemyślenie: myślę, że chłop zamknął się w jakiejś bańce, gdzie jest uwielbiany przez miliony rodaków i znawcą od wszystkiego. Zapomniał, że łaska internautów na pstrym koniu jeździ, wszystko zostaje w necie i tak samo jak szybko wzleciał tak może szybko upaść. Teraz pewnie zaczną się kłopoty finansowe, depresja, problemy rodzinne, bo trzeba iść do januszexu na etat, eh.

#kopyra #polskiyoutube #przemyslenia #nocnazmiana #piwo #depresja
  • 8
@kawa_z_kota: a czy zmiana contentu nie była spowodowana możliwością powrotu do alkoholizmu? Przestałem go oglądać jeszcze przed tą aferą. Lubiłem kiedyś jego filmiki za wiedzę i zaangażowanie w to co robi.
Żal mi tego gościa


@kawa_z_kota: używki uzależniają. Niby pił tylko piwa kraftowe "dla smaku", ale połączył to z zarabianiem kasy. Więcej wypitych piw = więcej kasy. Co mogło pójść nie tak? Ano wszystko. Typowy, filmowy scenariusz na dramat, od pasji, po pracę, zyski i stoczenie się na dno. Jeżeli interesuje go nadal piwo i chce na nim zarabiać to musiałby albo otworzyć swój browar albo współpracować z już istniejącym (na pewno
@kawa_z_kota: Trafne przemyślenia. W podsumowaniu brakuje mi jedynie wątku jak to Kopyr przekształca się w coacha. Teraz najbardziej mi żal tego jak się zachowuje. Niszczy swoją markę. Staje się przegrywem. Nie ma rodziny czy bliskich którzy mu doradzą aby nie miotał się jak dziecko? A może jest z nimi w konflikcie i próbuje desperacko zrobić cokolwiek aby zyskać ich atencję?
@zebatykocur: Atencja na pewno też gra swoją rolę: widać, że chłopak jest egocentrykiem i lubi być w centrum uwagi i to mu daje wielką radość. Problem w tym, że to co zaprowadziło go na jakiś tam szczyt, czyli piwo nie daje już mu takiej satysfakcji i zabawy co kiedys. Odcina więc kupony od tego co dawniej, miota się i szuka swojego miejsca, ale nie potrafi go znalezc. Nie wiem, czy to