Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was korzystał z poduszek dla śpiących na boku? Ostatnio przez reklamę w socialach zobaczyłam taką z lidla - https://www.lidl.pl/p/meradiso-poduszka-dla-spiacych-na-boku-40-x-145-cm/p100334601 - i zastanawiam się czy jest warta kupna. Osobiście nie potrafię spać ani na plecach, ani na brzuchu, zawsze zwijam się na boku w embrion i w sumie najwygodniej spało mi się na takim blahaju z Ikei. Normalne poduszki niby są ok, ale nie da rady ich ustawić pod odpowiednim kątem, żeby np. nie wybić niebieskiemu oka.

Na zdjęciach widzę, że to ma jakieś gównowypełnienie, ale może warto zwrócić na tego rodzaju poduszkę z innej firmy?

#spanie #poduszka #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
@pieczarrra używałam podobnej będąc w ciąży, ale jak wróciłam 'do siebie', to już mi z tym nie było jakoś szczególnie wygodnie, a też głównie śpię na boku. Pewnie wszystko zależy od człowieka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Zmorka 170 cm here i właśnie raczej bym się rozglądała za jakąś dłuższą, dzięki której mogę też założyć nogę na taką poduchę, bo z doświadczenia tak mi najwygodniej. Ale ta wygląda klawo, kojarzy mi się z mini basenem jaki rodzice mi czasem w lecie rozstawiali na balkonie i po osuszeniu robiłam w nim popołudniem drzemkę po kocykiem :D
  • Odpowiedz