Wpis z mikrobloga

@Zoyav: dopiero jak jestem bardzo zmęczony. W ogóle poelcam apkę na telefon, która wydaje odgłosy deszczu, od dłuższego czasu przy tym zasypiam <3
@Zordon_: pewnie tak, ale tu mam konfigurator (mogę sobie dodać podmuchy wiatru, deszcz na dach, grzmoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)), działa przy wyłączonym ekranie i wyłączy się po ustawionym czasie.
kocham ten moment, kiedy się kładę do łóżka, ogarnia mnie wtedy taki błogi spokój, ktoś też tak ma?


@Zoyav: nie zawsze, właściwie coraz rzadziej. Pisałem już chyba kiedyś na wypoku, że ktoś kiedyś porównał sen do "małej śmierci" - w pewnym sensie tym właśnie jest: przygotowaniem do wiecznego snu. To może być jedno z wyjaśnień, skąd może się brać wspomniany spokój (jeśli nie powodowany naturalnym zmęczeniem), i tego rodzaju spokój przed
@Zoyav: skoro nastraszyłem, to spróbuję pocieszyć: jeśli się nie obudzisz, prawdopodobnie się tym faktem i tak nie zmartwisz. Jeżeli nadal się boisz, na zbolałą i strachliwą duszę podaję doraźne lekarstwo:

Max Richter - Sleep

To przepiękny 8 godzinny album, którego należy słuchać, zgodnie z nazwą, do snu. Jak ktoś chce, to i do medytacji. Zasypiaj spokojnie.