Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podobają mi się bardzo szczupłe dziewczyny. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach to powoli temat tabu. W opisie wyraźnie deklaruję preferencję. Okazuje się, że to nie wystarczy. Powod? Jakaś gruba nosi rozmiar S i twierdzi, że jest szczupła, wagi nie podaje, tylko rozmiar ciuchów. Zdarzają się sytuacje, gdy dziewczynie wydaje się, że jest szczupła. Pytam o wzrost - 163, wagę...58, ale twierdzi, że z taką wagą jest szczuplutka. W życiu realnym to samo. Tłuszcz wylewa się z brzucha i ud, a dziewczyna z uporem maniaka twierdzi, że jest szczuplutka. Nie mówiąc o porażającej ilości otyłości wśród kobiet.
Jak to jest, że prawie każda kobieta może wymagać wysokiego wzrostu, a mężczyzną preferujący bardzo szczupłe kobiety jest dyskryminowany...
#zalesie #zwiazki #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616415d6820612000adc4fc6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 34
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznijmy od tego, że osoby o tym samym wzroście i wadze mogą mieć różną budowę ciała, rozkład tkanki tłuszczowej itp. Można przybrać 10kg na wadze, ale to będą dwa różne efekty, zależnie czy to 10kg mięśni na treningu czy 10kg tłuszczu odkładającego się w talii po kwarantannie. Podawanie rozmiaru odzieży nie mówi wiele, bo rozmiarówki potrafią się różnić zależnie od sklepu Tutaj wchodzimy w temat marketingu sieciówek odzieżowych. Nie widzę
  • Odpowiedz
Daj spokój. Sam jestem bardzo szczupły i zwyczajnie niekomfortowe jest dla mnie kiedy laska jest większa ode mnie, dlatego też rozglądam się za szczupłymi laskami. Ale weź się publicznie przyznaj że nie chcesz grubej to ci oczy wydrapią.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja lubię bardzo szczupłe i wysokie dziewczyny i nigdy nie czułem się przez to dyskryminowany. Po zdjęciach łatwo zweryfikować to i po prostu jeżeli uznam że ktoś mi się nie podoba to z tą osobą nie pisze. Stwarzacie sami sobie problemy XD Co więcej, obecnie jestem z właśnie taką dziewczyną, 176 i 50 kilo.
  • Odpowiedz
Jadeitowy: @chomiczek_123: @aniaczy: Nieparzysta Raciczka: Właśnie o tym mówiłem XD Mówię, że lubię bardzo szczupłe to z waszej strony zaczyna się obrażanie takich dziewczyn i oczywiście jak ważycie 100 kg to wyglądacie zdrowo, bo jak mniej to żebra wam widać. XD Dziwne, że byłem z dziewczyną o wzroście 170 cm, wadze 52 kg i miała dość spory biust, tyłek, brzuch płaski, ręce i nogi szczupłe, żeber jej nie było
  • Odpowiedz
Jadeitowy: @Ravenek: To działa w dwie strony. Zobacz w jak lekceważący sposób wypowiadają się o szczupłych dziewczynach zazdrosne różowe - deprecjonują je, obrażają, nie przebierają przy tym w słowach i próbują zmienić mi gust. I to ma być OK? W drugą stronę nie można nawet zwrócić uwagi, bo wielkie panie urażone. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do wzrostu, sam mam 187 cm i staram się solidaryzować
  • Odpowiedz