Wpis z mikrobloga

Rework oblężeń, nie wiem jak Wy ale nie jestem przekonany do tych zmian. Podobają mi się zmiany odnośnie budowy barykad ale sposób w jaki są one wznoszone już nie. Wolałbym jednak by to jednostki wznosiły barykady. Samo przerobienie miast na większe jak najbardziej ok. Trochę przytłacza mnie ilość kolejna ilość suwaków, które trzeba śledzić podczas bitwy.
#totalwar
Aztec26626 - Rework oblężeń, nie wiem jak Wy ale nie jestem przekonany do tych zmian....
  • 12
@Aztec26626: W oblężeniach jest potrzebna całkowita przebudowa a nie jakaś marna aktualizacja, która robi kwadratowe miasta większymi kwadratami xD
Z tego co widać nadal wszędzie będą te same symetryczne, nudne do bólu miasta. Po prostu zaimplementowali stawianie barykad z bitwy z kampanii i poziomy obrony wzorowane na fortach, a oni #!$%@?ą o jakiś "three walled fortress" jak nigdzie w środku nie ma dodatkowych murów i bram xD Nie wspomnę o drabinach
@Badass podejrzewam, że to będzie dobra gra ale słaby total war. Porównując miasta z Medieval 2 total war do tych widać ogromną różnicę. Co do drabin to kolejne części są coraz bardziej ubogie w animacje niestety.
szkoda, Three Kingdom to jeden z najlepszych Total war'ów.


@Aztec26626: Akurat nad tym się zastanawiałem ostatnio, ale jakoś nie lubię Chińczyków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardziej do Total Warów podchodzę w kwestii takiej, że lubię grać w realiach, którymi się interesuję, tj w tym wypadku Rome 2, Attila i TOB najlepiej do mnie trafiają.